Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waldi1

super laska w super aucie

Polecane posty

Gość waldi1
co z tego że sztuczne jak piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
ja bym taką zruchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie piękne :( WAldi tosz to sam plastik ,chyba ,ze plastik fantastik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benek szesnasty
Laska ładna i zgrabna ale ja nienawidzę silikonu. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaankaaaaaaaa
przykre ze nie masz zadnej laski w realnym swiecie z ktora moglbys sie kochac tylko twoje zycie konczy sie na marzeniach... i robieniu sobie dobrze patrzac na sztuczne cycki wirtualnej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chuda tak że nie mam na czym oka zawiesić pewnie dlatego zrobiła sobie sztuczne cycki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Super laska W SUPER SAMOCHODZIE" Nie wiem jak reszta ale ja nie widzę,żeby ona była w samochodzie :P A po drugie cycki ma tak obleśne,że w życiu bym takich nie pokazała :O ogólnie taka jak patyk,a cyce jak dojna krowa.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
Weridiana1986 - kolejna zazdrosna dziewczynka, pewnie rozmiar piersi masz A albo B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi, niestety msuze cie zmartwic takie cycki sa fatalne w dotyku, one tylko dobrze wyglaja na zdjeciach i filmach. nie ma to jak naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rucham_wszystko
Dymalbym dziwke az by wiory z dupy jej lecialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
sa zajebiste w dotyku bo sa TWARDE !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
twarde bardziej podniecają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldi -> No skoro cię sztuczne bardziej podniecają to spoko nie ma o czym dyskutować :) I uwierz,że zazdrosna nie jestem.. nie o coś takiego :O A co do rozmiarów.. niestety muszę cie zmartwic bo nie mam ani A ani B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryczka niezła chociaż nie w moim guście, natomiast lalka to dno kompletne. Chyba że dokładają w pakiecie z autem... Może sprzątać umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaka szczerość , to chyba faceci wolą jednak normalne kobiety , a nie plastikowe lale ? miło się to czyta , może w koncu świat mężczyzn przestanie się podniecać laskami zrobionymi w fotoshopie ( bez urazy dla tych co wolą naturalne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
photoshop to porazka, ale silikon jest ok! gdyby moja panna miala A albo B (na szczescie ma C) to bym jej powiedzial zeby sobie wstrzyknela troche silikonu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja od zawsze wolałem naturę. Lubię krągłe, jędrne piersi. Sylikony może i wyglądają ładnie ale... jakoś mnie nie przekonują, wolę possąć naturalne piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaak bo prawie każdy się oglądnie za mega wysoką , szczupłą , spaloną w solarium i wytapetowaną laską , ale w życiu prywatnym to chce miec laskę naturalną i kształtną a nie kościstą , nawet ostatnio mój wspaniały mąż też tak stwierdził :-) no panowie brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jestem juz stateczną i szczęsliwą kobietą , więc takie teksty zostaw dla nastolatek , bo odemie i tak odp. nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×