Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -Ciekawa-

Po co facetowi zapuszczoy dlugi paznokiec u malego palca?

Polecane posty

Gość LS
ponoć to kwestia religii chyba muzlumanskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gitary to wszystkie paznokcie by miał u prawej ręki długie. A tak to tylko do wciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lxdjknl;sd
do obierania jajek ze skorupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka1440
żeby sobie wydłużyć optycznie palca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś zapuszczałem wszystkie paznokcie lewej ręki do gitary (bolały mnie palce, kiedy paznokcie były za krótkie). Ale o zapuszczaniu jednego do dłubania w nosie słyszę I raz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka8484
Nie no musze przyznać, takiego pytania się nie spodziewałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
kwestia religii "tylko" to raczej nie jest, aczkolwiek owszem wywodzi sie z rejonow srodziemnomorsko-bliskowschodnich, z tamtych tradycji kulturowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu pokazuje pogarde dla pracy fizycznej,ze jest z wyszych sfer itp kiedys gity tak zapuszczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej używam tego palca jak w uchy grzebie. a jak paznokieć dłuższy to miodek się na paznokciu zatrzymuje i ładnie ucho się czyści jak jesteś gdzieś w drodze i nie masz niczego pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój listonosz ma zapuszczone WSZYSTKIE paznokcie u rąk i co gorsze spiłowane w szpic..... myślałam że haftnę gdy spojrzałam na jego dłonie, normalnie SZOK bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwroccie uwage na wietnamczykow. Prawie wszyscy maja zapuszczone. Nawet kobiety. Czesto mozna zobaczyc kombinacje grzebania w takiej kolejnasci ucho, nos i zęby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Widać takich ludzi co sobie coś takiego nazwijmy to hodują. Pisze się tu ze gitarzyści tak mają. Gitarzyści przez duże G to sobie takie pazurki na palce kupują i tym struny szarpią co by niewiasty do szału muzycznego doprowadzić. A pasjonaci pazurka długiego? No tak myślę że z edukacja nie za ciekawie i zamiast wykałaczka w w zębach dłubać lub wacikiem w uszach to pazura do tego używają. Daj im Boże aby tylko tam:-) Cy to piękne, szpan? A cholera wie jeden lubi jak mu cygańska orkiestra gra a drugi jak mu skarpety śmierdzą. Ważne myślę zeby jak już to takowy pazur był przynajmniej czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlugi paznokiec okazuje status. np. niemusze pracowac ,inni dla mnie to robia.uzywane przez mafiozow, cyganow i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wydłubywania spalonego tytoniu z fajki, do grania na gitarze, do dłubania w uchu, do w*****ania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogrom malarzy-tapeciarzy takie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumpel mial ale taki gruby to odkrecal srubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też widziałam pana z takim paznokociem zaraz haftnę na samo wspomnienie !!! Pewnie jak tu niektorzy pisza ma związek z przekazem ze nie musza pracowac fizycznieale sooorryy to chyba w jakichs nizinach społecznych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałem innych wpisów, ale wiele lat pracowałem na róznych budowach. Kiedyś długi paznokieć oznaczał że robotnik nie pracuje ciężko(nie luga) i może mieć taki paznokieć który nie złamie sie w jego pracy. Była to cwana,elita roboli. Czy dalej tak jest w dobie braku pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedouczony tępaku marcoo..., na gitarze klasycznej nie gra się małym palcem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Azji mężczyźni często zapuszczają długie paznokcie, zwłaszcza u małego palca. Robią to przede wszystkim po to, żeby określić swój status społeczny. Taki długi paznokieć mówi mniej więcej ”nie pracuję fizycznie, jestem kimś”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
Sluzy do pobierania probek materialu gownianego dla laboratoriow kryminalistycznych ,oraz do sprawdzania poziomu zawartosci kamienia kalowego w jelitach...niektore osobniki majom to na wszystkich palcach...ale chodzi o to samo,tylko x 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leumpoleum
Do pieszczot punktu G Znajomy z pracy ma taki paznokieć ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli trenuje sztuki walki, to do dzgania przeciwników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pontiak
A po mojemu a dokładnie po tym co pamietam z rozmów z dzizdkiem długi paznokieć u facete na małym palcu do tego lewej dłoni był oznaką przynaleźnosci do pewnej grupy społecznej i zawodowej. Mianowicie wywodzi się to u nas jeszcze z czasów wojennych i pózniejszych u podoficerów zawodowych, sierźantów i znaczyło dokładnie tyle źe nie oracuje fizycznie mając do tego ludzii. Mawiało się kiedyś źe ma długie pazuury do roboty, oniekad wlasnie z tego tytulu. Mówiac krótko nie pracuje fizycznie nie ma strachu o połamanie paznokcia Ty.le z mojej strony, jesli sa inne informacje na ten temat chetnie poczytam A jeszcze jedno dziadek nie byl wojskowym, jak byl w niewoli niemieckiej po kampani wrzesniowej taka dostal odpowiedz od wlasnie sierzanta jeszcze z I WŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na wsi starsi panowie tak miewali, pamietam pytalam wujka, to mowil, ze to do dlubania w uchu, kobiety mają drobne pslce i dadzą rade podlubac, a facet musi zapuscic paznokiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dłubania w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury ludzie piszą. Gitara ok możliwe. Ale przede wszystkim to elektrotechnicy elektronicy to mają do podążania odchylania niektórych drobnych elementów złącz taśm przerwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służy dokładnie do tego samego co pazury kobiet czyli drapaniu się i usuwaniu owsików :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×