Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość religia w przedszkolu

CZY W PRYWATNYCH PRZEDSZKOLACH JEST RELIGIA???

Polecane posty

Gość religia w przedszkolu

Moje 3,5 letnie dziecko chodzi do prywatnego przedszkola i nie ma zajęć z religii a wiem od siostry i kuzynki że ich dzieci z państwowych przedszkolach mają religię.Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia w przedszkolu
nikt nic nie wie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia w przedszkolu
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chcialabys zeby byla
religia w przedszkolu ? Moim zdaniem nie powinno byc religii ani w przedszkolu a nie szkole . to kazdego indywidulana sprawa jakiego jest wyznania. Moja corka chodzi do szkoly podstawowej i ma religie . Ale 2 osoby z jej klasy nie chodza - a zajecia z religii sa jako srodkowe lekcje - i tak te 2 osoby przez to ze nie chodza na religie maja okienko . Uwazam ze to jest chore , religia powinna byc ( jesli juz jest ) albo pierwsza albo ostatnią lekcja . A tu na sile kosciol domaga sie zeby kazde dziecko bylo katolikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsedrftyuikjhg
w moim prywatym byla ale chodzilam do przedszkola 15 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza3232
Mój ma 6 lat,chodzi do publicznego przedszkola i już od dwóch lat mają religię,co więcej muszą mieć katechizm....Ostatnio zakonnica rozdała dzieciakom obrazki...Na obrazkach z jednej strony Maryja a z drugiej napisane,wspomóż radio Maryja i numer konta.Jak dla mnie przegięcie.A bąble cieszyły się,że dostały obrazki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
Dnia 15.11.2010 o 16:37, Gość zuza3232 napisał:

Mój ma 6 lat,chodzi do publicznego przedszkola i już od dwóch lat mają religię,co więcej muszą mieć katechizm....Ostatnio zakonnica rozdała dzieciakom obrazki...Na obrazkach z jednej strony Maryja a z drugiej napisane,wspomóż radio Maryja i numer konta.Jak dla mnie przegięcie.A bąble cieszyły się,że dostały obrazki....

provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest dostępna opcjonalnie możesz zapisać lub nie, chyba że to przedszkole katolickie lub chrześcijańskie to wtedy obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×