Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawaller do wzięcia

***Tutaj namawiamy Perwersje, żeby pokazała nam siebie***

Polecane posty

Gość .,,marusia,,.
A nie mówiłam, że Perv nie wiedziała o którego pytasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,,marusia,,.
Zresztą Walduś coś Ty taki ciekawy? Lepiej napisz, jaki jest Twój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersjo to dlaczego
sie spasłas??i spasłaś meża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersjo to dlaczego
eee tam opowiadasz. no serio pytam, dlaczego jak piszesz stałas sie gruba? może jakieś problemy? masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cytate z pewnej mądrej kobiety :D : "już nawet w tym kraju nie można być legalnie grubym "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dzieci, nie zamierzam się tłumaczyć chorobami, bo i tak zaraz ktoś sobie pojedzie, że żrę bez opamiętania. Poza tym :D Skąd wiesz pomarańczo, że naprawdę jestem gruba? Kto mnie sprzedał? :classic_cool: Mąż to się spasł jak u mojej teściówki był-czytaj jego mamusi :p Długo nie widziała to musiała dziecię swoje podkarmić :classic_cool: bo zła żona o niego nie dba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersjo to dlaczego
sama pisałas przeciez zes gruba:P sory za osobiste pytania.Fajna jestes ze odpowiadasz na nie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera zbulwersowana
Jak mnie wkurrwiają te pomarańczowe, tchórzliwe szmaty po zaocznych podstawówkach A co cię, debilu obchodzi jej waga? Utrzymujesz ja? Jest twoja Kobietą? Musisz ja ogladać każdego dnia? Dajesz jej hajs? Dupczysz ją? Oczywiscie odpowiedź brzmi - NIE! Bo jedyną kobietą ktorą trzymaleś za ręke była twoją matka, odprowadzajaca sie dokonca gimnazjum za rękę do szkoły, bo bała sie, ze znowu dostaniesz wpierrrrdol od chłopców z klasy. A teraz w tempie ekspresowym wypierrdalaj przegrana pizdo przetasować swoja mikroknażkę pod zeskanowane jotpegi ze ślubu babci i dziadka. Tylko takie ci zostały... Żałosne i godne pogardy w 150% :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersjo to dlaczego
ty skoorwiała pisdo wyżej:D zwieracze ci widze pusciły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera zbulwersowana
Nie, na szczęście jeszcze nie, ale chętnie poluźnię i oddam na ciebie, obleśny koniobijco rzadki kał. Zastanów sie nad soba palancie i zajmij sie swoim zyciem, chociaż wątpie, ze prowadzisz jakies poza dopierrdalaniem sie na kafeterii. Ona jest jaka jest, przy czym jest piekną und mądrą kobietą, która za Chiny Ludowe nie spojrzałaby na takiego ćwoka wiejskiego jak ty, którego mózg jest doszczetnie wypaczony przez silikonowe cyce i rozjeebane pizzdy. :O:O:O Mozesz sobie szczekać, ale i tak zawsze cię niekochana przez rodziców ofiaro losu zniszczę, chociaż bedziesz napierdalał emotkami (:D:D:D) i udawał, ze cie do wcale a wcale nie dotyczny. I na koniec zagadka. Slowo na 11 liter, zaczyna sie na W a kończy na J. :O 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersjo to dlaczego
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera zbulwersowana
Cześć Jones, chyba tak zdrobię :D Póki co, zajmę się ogladaniem SATC 2, bom jeszcze nie widziała 😭 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersjo to dlaczego
venera to koorwiszcze zazdrosne o popularnosc Perv:D Strzel se pisdo z paltza to ci przejdzie brudasko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za lucie
Perwersja nie pisz juz sama ze soba bos nudna jak flaki z olejem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niech Perw się pokaże
bo nie wiem kogo podrywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym złożyć swego rodzaju oświadczenie. Topik ten bardzo mnie rozbawił jak go zobaczyłam, było to też bardzo miłe. Z tego też powodu pokazałam "cokolwiek". Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie tego się spodziewała osoba zakładająca topik. Ja jednak wolę pozostać anonimowa i nie pokazywać swojej twarzy czy też innych członków :p Nic więcej nie zamierzam pokazywać. W związku z tym wydaje mi się, że nie ma sensu dalej ciągnąć tego topiku. Rzadko kiedy piszę jako pomarańcza, a jak już to zazwyczaj w taki sposób, że bardzo łatwo mnie rozpoznać, a przynajmniej osoby inteligentne nie mają z tym problemu. Proszę więc tu nie insynuować, że sobie podnoszę topik czy gadam sama ze sobą. Proszę również o szacunek dla Very. Jest to bardzo mądra, pełna zrozumienia i ciepła osoba, która jest dla mnie wsparciem zawsze kiedy tego potrzebuję, jest również towarzyszką "głupawek" i każdej radosnej chwili. Proszę o nieodnoszenie się do niej w taki sposób jak powyżej. Jeśli ktoś ma jakiś problem z nią związany to bardzo proszę gdzie indziej, bo tutaj niejako tak jakbym ja się pod tym podpisywała. Co do zazdrości to tak, Vera jest zazdrosna :p o cokolwiek by nie była to ma w sobie tyle odwagi cywilnej, że potrafi mi to powiedzieć prosto w internetowe oczy :classic_cool: i nie potrzebuję do tego celu fałszywego pomarańczowego ubranka. Na koniec-tak to ja założyłam ten topik, żeby się lansować, tak gadałam sama ze sobą, a w zasadzie nawet nie sama ze sobą, a z zazdorśnicą Venerą :p P.S. Dziękuję ze wiersze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloweczko w temacie.
Perw Ty musisz byc baardzo naiwna nazywajac vere przyjaciolka. Ta gdyby tylko mogla wbilaby ci kose w plecy. Nie pytaj skad wiem. Poprostu uwazaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perwka ja bym sie tak nie
Szczycila tym ze jestescie z Vera na dobrej stopie I ze ona niby cie podnosi na duchu I wspiera:D Vera chyba nie jest dobrym materialem na kumpele I przyjaciolke. Ale moze sama sie o tym musisz przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×