Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suzi90

Jak przekonać faceta?

Polecane posty

Co mam zrobić, żeby mój facet przestał nalegać na dziecko?? Mam już dość tłumaczenia mu, że nie jestem gotowa i nie chcę dzieci. Kocham go, ale jestem szczęśliwa, gdy jest tak jak jest. Wiem, że nie spełnię się w roli matki. Argumenty finansowe odpadają, bo mamy własne mieszkanie, samochód itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z*dupy*strony
Nie myj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek to pewna odpowiedzialność. Dziecko jest efektem miłości dwóch ludzi. Jasne, że wygodniej jest chodzić do SPA, fitness a wieczorem pić wino i oglądać najnowsze filmy. Jeżeli możesz mieć dziecko, a po prostu nie chcesz ( z wygodnictwa ) to nikt ci nie pomoże. Oby odpowiedzialność nie dogoniła ciebie w twoim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jemu prawdę. Jeżeli go kochasz to powiedz, że nie chcesz i nigdy nie będziesz chciala dziecka. Bądź fair. Nie graj w gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam mu jasno do zrozumienia, że jeśli chce mieć pewność, że partnerka urodzi mu dziecko to niech mnie zostawi. Ja nie wykluczam posiadania dziecka, ale najpierw chcę skończyć studia, pobawić się, iść do pracy. Przede wszystkim chcę sama pragnąć tego dziecka i czuć, że będę dobrą matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trz cz d
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie samochód w wieku 20 lat. Piszesz o mieszkaniu oi samochodzie rodziców bo wątpie żebyś w wieku 20 lat już na to zarobiła no chyba że on ma ze 35 lat to tak. Nie pisz takich głupot bo szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×