Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dąbrowianka :)

Co robicie dziś na obiad??

Polecane posty

Gość gość
Same reklamy ostatnie, ale widze przepisy, tez sa, przydadzą się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2010.11.16 Mniam zurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ukilowane ziemniaki ? No wlasnie,sprawdze w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makowca zrobiłam przed chwilą próbowałam, przepyszny :D na obiad miałam pieczone bataty z rozmarynem i surówką z kiszonej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Molestuje kilownica ???? Będzie problem...... No bo jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj Troche :) pablo55:) akurat się wylogowalem i trafiłem na zurek, który tak lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!8.12 Co to sa babaty ? pablo55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pamiętam kiedy jadlem makowca, w sklepie nie kupuje bo to nie taki smak A robic nie umiem i nie chce Pewnie , ze daj kawałeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad to juz zjadlem teraz se pieke ciasto z jablkami juz 27 minut pachnie, ciekawe co miz tego wyjdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlop z miasta ale pieke pierwszy raz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie udał bardzo ale z sił opadłam bo grype mam a z makowcem dużo roboty jest :D Bataty kroję w kawałki bo są b.duże, smaruję lekko masłem, sypię solą, pieprzem cayene,ładę obok przekrojoną na pół główkę czosnku i piekę 20 min.w 180stopniach ( termoobieg )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda ciekawie ,nieumie wysylać fotek na kafe puscił bym mojego jablecznika;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób i wrzuć w zapodaj.net jak ja :D i wklej tu link Pablo dużo maku mało ciasta, tak jak lubię :D mam tyle wolnego teraz, a z domu wyjść nie mogę bo grypa, że mi odwala i ciągle zajęcia szukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ciasta nie będę robil , to już specjalność tylko kobiet :) Nie dziwie się, ze cos robisz , kto by to wytrzymal bezczynnie, chociaż to nie boli leniuchowanie w chorobie :) Dawniej kobiety robily na drutach , swetry szaliki Zajete rece i pożytek z drugiej strony Dzisiaj przestawiamy zegarki, cofamy o trzeciej nad ranem na druga godzine Jak to dobrze, ze człowiek ma telewizor :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak przestawie sobie zegarek wcześniej o godzine, np. teraz to sklepu nie zamkna jeszcze o 22 ej:)) ha ha Bo będa jeszcze musieli pracować dluzej o godzine Nie , nie zrobie im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze, że jest zmiana czasu, pośpimy dłużej godzinkę. Pablo wysyłam do Ciebie gołębia z plackiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey dzięki, już otwieram okno i go wypatruje , kochany golabek niech leci do mnie, ale mam smaka na makowca :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kotlety ziemniaczane z sosem grzybowym zrobionym z koncentratu grzybowej krakusa. Uwielbiamy to danie zwłaszcza z kurkami, ale jak nie mam to używam grzybowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×