Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rosalinda Paczeko

ile powinna dostać osoba sprzedająca ..

Polecane posty

Gość 11211
7-10zł/h lub 6-10zł/h i premia od sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
wydaje mi się, że lepiej procent od utargu danego dnia. to motywuje ludzi do lepszej obsługi i sprzedaży. myślę, że możesz się umówić, powiedzmy: 6zł/h a jeżeli będzie wyrobiony utarg (tu dajesz sumę, ale nie z kosmosu tylko realną) to 7zł/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem studentka prawa
sorry, ale ja bym dała wiecej. z zalu nad ta osoba która bedzie tam stac i sprzedawac... nie potrafiłabym za dniówke 5-13 czyli 8h zapłacic komus 48 złotych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem studentka prawa
8hx6zł= 48 :o dałabym chociaz te 8... wtedy dostaje 64zł, mi to wielkiej róznicy by nie zrobiło, a tej osobie kolosalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz racje, ale ta osoba wyżej dobrze napisała, że lepiej podstawowej dać mniej i ewentualnie premie. Wtedy jest większa motywacja do pracy. Poza tym to ma być codziennie a nie dorywczo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
pewnie, że 6zł/h to jest mało, ale z drugiej strony znam osobę, która na bazarku zarabia 4zł/h, a i w rodzinie mam osoby które za 3zł/h pracują na czarno. więc jeżeli to małe miasto to za 6zł/h na pewno znajdą się chętni. tym bardziej jeśli zachęcisz premią. ja w dużym mieście wojewódzkim pracowałam w sklepie odzieżowym za 7zł/h i nie miałam żadnej premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×