Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L.O.A

Wczoraj mialam najlepszy sex w moim zyciu...

Polecane posty

Gość do ROR
a po co sie chwalic obcym osobom seksem analnym? mam nadzieje ze jak dziewczyna bedzie miala nowego chlopaka to sie ten chlopak o tym temacie dowie i rzuci swoja ukochana jak sie dowie, ze anal uprawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak moze tak - mezczyzna raczej nie;-) a co to za roznica seks waginalny czy analny - to kwestia upodoban, a nie prioryteryzacji;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ROR
a ty bys chcial czytac o seksie swojej kobiety z bylymi na forum gdzie w podpisie ona daje swoje zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef
Jak się, kurna, ze Zdzichem nie widzimy tak ze dwa miesiące (a teraz często to się zdarza bo Zdzisiek na Grenlandii jako spawacz pracuje) i jak przyjeżdża potem na tydzień to wręcz nie wychodzimy z sypialni... tak jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loa jest zboczona
i o tym pisze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubieniec kobiet
nie ma to jak zajebisty anal laska tak trzymaj jak nie będziesz mu dawac w kakaowe oczko to się zawinie do innej co mu dawać będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ROR a ty bys chcial czytac o seksie swojej kobiety z bylymi na forum gdzie w podpisie ona daje swoje zdjecie? hahahah;-)) jestem heteroseksualna kobieta wiec nie wiem jak odpowiedziec - ale czy ja wiem - nie kazdy facet jest pruderyjny;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubieniec kobiet- ja widze ze niektorzy sie przesadnie ekscytuja tym seksem analnym - ale na forum ;-))) widocznie w realu nie mieli okazji sprobowac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ROR
a Ty anal uprawialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moja sprawa;-)) nie mam duszy ekshibicjonistki - ale jesli chodzi o seks (w kazdej formie) to w przeciwienstwie do ciebie - jak mam ochote to to po prostu robie - a nie o tym gadam;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chcial kobiety
ktora ma anal za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zwiaz sie z taka kt nie miala ;-) zamiast marudzic na forum - nie ma obowiazku tworzenia zwiazkow z kobietami kt uprawialy seks analny z poprzednimi partnerami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle ze czasem sie na taka
trafi a to wyjdzie w praniu po pewnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zwiuaz sie z dziewica albo najlepiej ortodoksyjna katoliczka - bedzie dziewica w 100% w czym problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorym nie przeszkadza
ze kobieta uprawiala zwykly seks wiec nie koniecznie chca szukac dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niektorzy i niektore;-) nie roznicuja seksu na zwykly i niezwykly;-))) sami sobie problemy stwarzacie - skoro strach cie paralizuje to zaproponowalam szukanie mniej doswiadczonych partnerek bo wtedy szansa ze uprawialy seks analny spada to tez niedobrze - sami sobie problemy stwarzacie;-)) pewnie bys byl zadowolony gdybym napisala - no tak dziweczyny tez sie powstrzymuja od seksu analnego, to nie ejst tak powszechne jak myslisz itp. nic z tego kolego;-))) to twoj strach i twoj prob - a nie rozbrykanych paninek;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko bywasz tu jeszcze?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×