Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość the last resort of independenc

co robie nie tak ze nie chudne;(((

Polecane posty

Gość the last resort of independenc

od tygodnia jem 5 w maire lekkich posilkow dziennie(wyjatek w weekend), codziennie cwicze na silowni, spalam ok 400 kcal, nie jem slodyczy, pieczywa, napojow gazowanych, a mimo to nie schudlam ani grama:(((( ciuchy sa co prawda luzniejsze ale wagowo nic sie nie zmienilo;// co mam zmienic? zaczac glodowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the last resort of independenc
sorki dopeiro teraz zauwazylam ze zalozylam nie w tym watku temat, ale skoro jest odzew to juz pisze: np na sniadanie : platki +serek wiejski+kawa 2 sniadanie: jablko lub koktajl bananowy (dietetyczny) obiad(zupa jarzynowa) lub jakies mieso z warzywami podwieczorek-serek topiony kolacja: spaghetii lub coś lekkiego( z tymz e czasami ok 20-21 jakw racam z pracy)ale chodze pozno spac ok 1. wogole nie czuje sie glodna, moze za duze porcje nakladam? zawsze jak chudlam to bylam tak glodna ze az mnie skrecalo, a teraz widze ze ustabilizowal mi sie metabolizm, nie mam juz biegunek, czuje sie swietnie na takim odzywianiu,ale nie chudne;(( aha-pije duzo ziol, zielonej herbaty, wody (bo cwicze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesz całkiem dobrze, i masz też dobrze ustawioną dietę - według mnie, to kwestia czasu zanim zaczniesz chudnąć. Nie musisz tracić na wadze, żeby poprawiać sylwetkę - skoro chodzisz na siłownie, to możliwe, że spalasz tłuszcz a budujesz mięśnie ( a mięśnie są cięższe niż tłuszcz ) i to dlatego nie tracisz wagowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzaj sobie kaloryczność posiłków, po serek topiony to nie jest dobre rozwiązanie albo spaghetti na kolację. Przydały by Ci się tez więcej warzyw. Niektóre płatki tez potrafią być cholernie kaloryczne. aA waga dlatego stoi w miejscu bo tłuszcz zamienia się w mięśnie. Dla rozeznania Powinnas dokładnie się pomierzyć i na tym bazopwać. By zrzucić 1 kg trzeba spalić chyba 7 tys kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flower dobrze prawi :) zgadzam się ze wszystkim, co napisała - zwłaszcza odnośnie serków topionych, one są bardzo tłuste i słone, a to nic dobrego podczas odchudzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na efekty powinnaś jeszcze trochę poczekać - w tych kwestiach trzeba być bardzo cierpliwym ;) Stosuj dalej dietę i ćwicz na siłowni, przy tym posłuchaj porad, które tu otrzymałaś. A jeśli nadal nic się nie będzie zmieniać, to po jakimś czasie poproś o pomoc i ocenę specjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Twój program żywieniowy nie jest odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb?? Pamiętaj o tym, że fakt, że będziesz jeść mniej nie koniecznie musi sprawić, że schudniesz. Może powinnaś się skonsultować z jakimś dietetykiem i poprosić o odpowiedni dla ciebie program żywieniowy. Czytałam gdzieś, że dietetycy z kliniki Vimed opracowują dietę zgodną z kodem metabolicznym dzięki temu masz pewność, że dieta będzie skuteczna. Ale powiem ci, że mój przedmówca może mieć rację, że fakt, że nie chudniesz może mieć swoje źródło w tym, że tkanka tłuszczowa zamienia się w mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiaj się na superszybkie efekty, raczej zdecyduj się na zmianę nawyków na dłuższą metę - za jakiś czas zobaczysz zmiany. na stronce medlinea jest sporo artykułów na temat odchudzania i zdrowego odżywiania, zaglądnij, może dowiesz się czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pozno ostatni posilek
za malo owocow, produktow nie przetworzonych, pelnoziarnistych, wiem co mowie, bo schudlam 15 kg po ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pozno ostatni posilek
lepsza np kanapka graham z salata i pomidorem, szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pozno ostatni posilek
a co z tymi weekendami? folgujesz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego czasu jak zrzucałam wagę, to trzy posiłki dziennie zastąpiłam odżywką białkową, tzn czymś takim http://tnij.org/i9t3 - pije się to z mlekiem, a ma w sobie praktycznie samo białko - czyli najbardziej wartościowe składniki odżywcze... może coś takiego pomogłoby Ci zrzucić wagę w stopniu zadowalającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×