Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszta przekazania

Jakie są w tym przypadku koszta?

Polecane posty

Gość koszta przekazania

Mam pytanie, oby ktoś znał odpowiedź. Wiem, że powinnam udać się do notariusza i to zrobimy ale najpierw chcę się dowiedzieć czegoś bezpłatnie. Mój narzeczony ma zarejestrowaną firmę na siebie. Bierzemy ślub, potem on chce przekazać wszystko na mnie a następnie chcemy podpisać rozdzielność majątkową. Czy on musi zwracać VAT który mu się nagromadził podczas trwania firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszta???????????
Za oszustwa podatkowe pójdzie siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszta przekazania
a gdzie tutaj są oszustwa podatkowe może mi to ktoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszta przekazania
dlaczego na forum jest tak, że każdy od razu zakłąda złe zamiary drugiego człowieka, niepojęte dla mnie firma miała być od początku na mnie ale nie mogliśmy tego zrobić ze względu na moją dotychczasową pracę, teraz będziemy mogli ją przepisać a rozdzielność jest po to aby była to tylko moja własność, a założyć ją wówczas musieliśmy bo był sprzyjający moment, proste płacimy podatki, wszystko co trzeba, to dzięki takim ludziom państwo się bogaci też i ja teraz zostaję nazwana oszustką podatkową???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqllllay
no jezeli zakladasz temat na tak debilnym forum dla sfrustrowanych przegranych ludzi to czego sie spodziewasz, logiczne ze cie zniszcza...kazdego niszcza bo tu maja swoja moc...anonimowosci....tylko tutaj...zapytaj o to na madrym forum np prawniczym.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszta przekazania
w sumie masz rację, bez sensu, że w ogóle tutaj pisałam, po prostu myślałam, że tutaj ludzie mogą coś wiedzieć bo w tych prawniczych sprawach sa obiegani nie bywam więc nie wiem ale widzę, że też złośliwi i chamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebitkowa ksi
koszta sa takie, ze na Tobie ciaza daniny, m.in. ten VAT nagromadzone a nie splacone gdy on byl wlasc spolki. KTos mu pewnie nie placil za faktury, ze ma VAT do zaplacenia? albo cos tam jeszcze bylo.... Bo vat sie sam nie zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotuj i chudnij
jaki VAT? jeżeli chodzi o środki trwałe, to oczywiście przy ich zbyciu różnicę trzeba oddać. A swoją drogą dziwnie zaczynacie małżeństwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebitkowa ksi
moze byc, ze on ma niezaplacony VAT, al ten VAT przejdzie na nia razem z ta firma :o Nie wiem, po co to robisz i po co Ci firma z dlugami tak naprawde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co rozumiesz przez "firma". Jeżeli jest to spółka z o.o. to oczywiście niczego nie zmienia osoba właściciela. jeżeli jest to jednak jednoosobowa działalnośc gospodarcza, to twój narzeczony musi ją zlikwidować, a ty otwierasz nową. Jeżeli chcesz się czegos dowiedzieć, to musisz pisać precyzyjniej, bo inaczej nikt nie jest w stani ci odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszta przekazania
to jednoosobowa firma, mała działalność, nie jest to spółką na założenie firmy musiał zakupić pewne sprzęty, potem za usługi normalnie wystawia fakturę i mu ją płacą, jemu chyba chodzi o ten vat za zakupione rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebitkowa ksi
no bo VAT bedzie, ale nie wiem czego oczekujesz od nas. To jest zajecie dla wykwalifikowanej ksiegowej, nikt darmo Ci nie wyliczy kosztow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten artykul dotyczy pdof, a ty piszesz o vacie. Jeżeli chodzi o podatek dochodowy, to jak wynika z artyluu, będziesz z niego zwolniona, jeżeli przez c najmniej 5 lat będziesz prowadziła działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×