Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znawca polskiej telewizji

Seriale i programy w TV ogłupiają i tak głupie polskie społeczeństwo

Polecane posty

Gość Znawca polskiej telewizji

robią je chyba idioci dla idiotów :O siedze teraz w domu ,niewazne czemu i mam okazje troche poogladac ... i co widze? Pierwsza miłość - bez komentarza Na Wspolnej - cos jak moda na sukces ,rozwody romanse milosne bzdety M jak milosc oraz Barwy szczescia - tytuly mowia same za siebie , takiej ściemy dawno nei widzialem , iluzja fajnego zycia dla znudzonych ludzi ? Plebania - serial dla starszych pań i zagorzałych katolikow , nudne ale ma widac ktos lubi ogladac księzy w telewizji klan- 💤 do tego masa meksykńskiego gówna na TV4 o zbuntowanych gnojach ,kolejna sciema ,w meksyku jest przeciez bieda? Czemu sie nie robi programow jak dawniej ? Zmiennicy , Czarne chmury , Alternatywy 4, kloss ?? To samo programy rozrywkowe - taniec z gwiazdami - a gdzie tam są gwiazy? wiekszosci nie znam , mam talent to jeszcze da sie przezyc , te sztucne emocje te łzy , top model - badziewie zerzniete z ameryki , na ulicy nikt by sie za takimi brzydulami nie obejrzal... ogolnie mowiac jestem bardzo zasmucony poziomem w polisz telewiżyn :O raz na miesiac ciekawy film a tak setka kanałow o gotowaniu ,gwiazdach,sraniu pierdzeniu tanczeniu i zdradach ... Nawe wiadomosci nie warto ogladac -polityka i ciekawostki ze swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca polskiej telewizji
miało byc w ogolnym ,ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-anna-aniela
nie masz co liczyć na odzew ,zły dział , tutaj sa wlasnie same znudzone zyciem gospodynie i niezrownowazone psychicznie kobiety 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca polskiej telewizji
No i idioci nawet nie skomentują, spieprzać dziady do Kammela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambo miura
nie przejmuj się jest internet i można znaleźć to czego się pragnie lub coś podobnego ludzie zawsze w większości, ekscytowali się plotkami z życia gwiazd, kiedyś wyższych sfer i oczywiście sąsiadów to jest normalne i telewizja jedynie ukazuje ten prymitywizm ludzkich gustów oczywiście, że TVP ma wypisane na sztandarach dumne słowo "misja" i tę misję realizuje po 22.00 albo i później :D /ale jak powiedziała kiedyś madonna państwowej tvp, pani Nina Terentiew, inteligentni ludzie w nocy nie śpią (to idiotka :D)/ i można by od TVP wymagać czegoś więcej niż tuzina głupich seriali i naśladownictwa telewizji komercyjnych i to w tym co tam jest najgorsze ale nic z tego, będzie jeszcze gorzej :D zamiast tych licznych głupstw, niech z rozmachem zrealizują jeden DOBRY serial, np: o dywizjonie 303, Armii Krajowej (tyle sensacyjnych i patriotycznych wątków), działaniach polskiego wywiadu w czasie II wojny i tak dalej i dalej... ale jakoś mają to w dupie, albo dupę mają w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy serial to "sędzia Anna Wesołowska" gdzie sądownictwa tam tyle co śniegu w Kongo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam średnie wykształcenie
i facetka w PUP powiedziała do mnie: "Przykro mi, ale w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z pani wykształceniem"... Ferdka Kiepskiego się naoglądała czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambo miura
:D sama, pewnie ma wyższe :D i dzięki temu poczucie wartości oscyluje u niej w górnych strefach stanów wysokich co nie przeszkadza jej ronić łzy nad losem żony Ferdynanda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty -hollywood
ja tam wolę już te polskie seriale, przecież i tak każdy wie że ściema ale polska i trochę psychologi jest a nie te filmy amerykańskie "wiele hałasu o nic" i tak stereotypowe że można zachorować z nudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumata elo
Dla mnie terażniejsze programy są super. Nie hejtuję ich. Są mądre. Naprawdę nie ogłupiają. Bardziej patrzę filmy naukowe i edukacyjne, a mniej rozrywkowych i komedii. Mnie nie ogłupią, bo patrzę w umiarze i rozważnie. Oglądam co lubię. Słucham popu, alternatywy, disco polo i rapu. Słucham tego co lubię. To jest super. Wszystkie piosenki propsuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antytv

Znawca ma całkowitą rację. Zarabiają na naszym oglądaniu. Ciekawe skąd takie pieniądze mają celebryci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×