Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ooo....

Tani wózek dzieciecy

Polecane posty

Gość ooo....

Gdzie najtaniej mozna kupic wozek dzieciecy? Gondola + spacerówka? Tani = max 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania_20
allegro juz za 420 zł można kupic nowy wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózek dziecięcy123
Przejedź się po komisach czasami można trafić na nowy wózek i niedrogo. Zdarza się że dzidziuś dostanie np. dwa albo że nie mieści się do samochodu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
Agata dzieki, ten ostatni nawet fajny:) Ja szukam na allegro ale jakos widze same brzydkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiii
a Ty byś chciała tani jak barszcz i ładny jak nie wiem co. nie za duże masz wyobrażenia? a za 600zł to sobie kupo rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifestyle
agata_bbb te aukcje które wstawiasz nie są jeszcze zakończone. te wózki będą droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snilfuvhystudi
moja siostra kupiła na allegro. mały ma 4 miesiące i nie ma w czym jeździć taki szmelc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania to będzie tylko
chińszczyzna z Allegro. Sprzedają ją te tzw. nieznane dziwne polskie marki, które funkcjonują jedynie w obrębie Allegro. Cały towar mają z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania to będzie tylko
Albo możesz ewentualnie kupić wózek polskiej produkcji ale używany, wtedy cenowo wychodzi jak chińska nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1
tanio i dobrej jakosci to w komisach uzywany ja mialam taki wozilam dwujke poprzedniczka trojke i sie trzyma na allegro kupilam spacerowke niby graco i po 2miesiacach rozjechaly sie kolka a pozniej wygjela raczka. jak by nie prowadzic jechal po skosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2-latka
a ja dostałam wózek od dziadków , kupili na allegro i dali 320 zł gondola i spacerówka teraz bratanica nim jeździ i jest ok i najważniejsze to to że kosze można łatwo obrócić w obie strony jak maluch mały to w moją stronę a jak większy to jedzie przodem aha wózek firmy tutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Wózek dziecięcy dla synka znalazłem ostatnio przez stronę www.gdzieobejrze.pl . Wygodny serwis do wyszukiwania produktów dostępnych na magazynie, czy w sklepie stacjonarnym. Jest to fajna rzecz dla osób, które wolą towar sprawdzić, dotknąć, bezpośrednio przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wózki Baby Merc za niecały tysiąc, nie wiem jaki masz budżet, ale taka cena nie wydaje mi się przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne wózki dziecięce ma w swojej ofercie marka Coletto www.coletto.pl, ja jestem bardzo zadowolona z zakupu. Jest poręczny, ma obszerną gondolę, skrętne koła i amortyzatory dzięki czemu nie problemu z jeżdżeniem po nierównym podłożu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się udało fajnie kupić wózek Dorjan – dorjan.com.pl. Warto u nich sprawdzić sobie konkretne modele, nasz nazywa się Quick, rzeczywiście jest szybki w całym przygotowaniu do wyjścia, rozłożeniu, złożeniu, nie ma tu większej zabawy, prosta ale funkcjonalna konstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barletta Adamexu ? bardzo sprawdzony model na rynku, ja bym nie kombinowała z nowościami tylko postawiła na klasykę, ale to oczywiście ważny wybór, więc przemyśl wszystkie za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam te wózki tylko na zdjęciach a tak wiadomo, każdy dobrze wygląda, jak wybierałam wózek to też obstawiałam inny a wybrałam x lander bo z bliska wygląda dużo ładniej, solidniej i ma dodatkowe bajery jak no diody led w podnóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggie877

Zdecydowanie najlepiej w necie, bo możesz porównywać aktualne promocje i kody rabatowe, np. w Babyhit jest sporo zniżek aż do 600-700 złotych na poszczególne modele. ja sama wybierałam swój wózek przez serwisy zniżkowe https://kotrabatowy.pl/sklep/babyhit/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Kupując wózek należy kierować się jakością a później cena . Oczywsicie wiem ze nie każdego stać ale jeżeli jest taka możliwość to warto . My mamy wózek anex M type i cena co do jakosci adekwatna . Wózek super się prowadzi i łatwo składa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wózek poniżej tysiąca konretnie kosztował 899 zł. Chodzi o Larktale ChitChat, ekowózek z filtrem UV, funkcją noszenia na ramieniu po złożeniu go, zwrotnością, koszem do przechowywania, uchwytem na kubek, niekończącymi się stopniami regulacji i Bóg wie, czym jeszcze :D sprawdzam dopiero różne funkcje i na każdym spacerze odkrywam cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie niedrogo ale ja dałam niewiele więcej za spacerówkę x-fly i też jestem mega zadowolona z tego wózka, miał być tylko na wyjazdy a prawda jest taka że używam go teraz na co dzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×