Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pufa z aksamitu

Gorączka u niemowlaka.

Polecane posty

Gość pufa z aksamitu

Moje dziecko ma 11 miesięcy. Wczoraj wieczorem miał 38,5 temperatury. Dzisiaj rano tyle samo. Nie wiem czy mu coś podać na zbicie czy zostawić? Dodam, że oprócz temperatury nic mu nie dolega. Nie ma kaszlu, kataru, apetyt mu dopisuje. Nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska z super bisutem
powyżej 38 sie zbija, są czopki, syropki, a aptece tego pełno. Może od żabków, ale powyżej już się zbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa z aksamitu
Jeżeli ma 38,5 ( po odjęciu 5 kresek, bo mierzone w odbycie) to mogę mu coś podać? Mam paracetamol hasco w czopkach i nurofen dla dzieci w syropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbijaj, powyżej 38 się zbija. Ja podawałam Ibum, wiem że teraz jest nowość Ibalgin słyszałam że super szybko zbija gorączkę. Są czopki też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa z aksamitu
Może od ząbków, bo do tej pory ma tylko dolne jedynki. Dziąsła są rozpulchnione i ciągle trzyma piąstki w buzi i wszystko, co mu się nawinie pcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa z aksamitu
Nurofen lepszy od paracetamolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to i to jest dobre. Ja ogólnie od zawsze stosuje Ibum albo Panadol w syropie. Moja nie chciała pić Nurofenu bo jest mocno pomarańczowy a Ibum jest malinowy więc chętnie malinkę pije. Więc u nas to raczej o smak chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufa z aksamitu
Podam mu coś na gorączkę i będę obserwować. Trochę się wystraszyłam, bo do tej pory nie chorował. A poza tym teraz ciągle się słyszy o bezobjawowym zapaleniu płuc lub innych chorobach. Dziękuję za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt

Urządzeń bezdotykowych do pomiary temperatury sporo obecnie możesz znaleźć. Takie sprzęty jak Sanity BabyTemp działają na podobnej zasadzie i mają podobne możliwości więc jak szukasz dla siebie dobrego sprzętu to zwrócić uwagę na tego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Co do mnie to mogę powiedzieć, żę mam bezdotykowy MultiTemp i właściwie najrzadziej korzystamy z niego przy chorobie, bo to jednak sporadyczne wydarzenia w ciągu roku a dużo częściej w innych sytuacjach jak przy robieniu mleka czy przygotowywaniu kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja też mogę polecić wybór takiej opcji jak BabyTemp od Sanity – polecany przez wiele osób i rzeczywiście potwierdzam, że przy dzieciach będzie to bardzo dobra opcja, bo zdecydowanie szybciej mierzy temperaturę a jednocześnie można mierzyć temperaturę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×