Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta-->Bosc

Zmywarka.

Polecane posty

Gość Ale garnki chyba myjesz
w ilości większej niż sztuk: 1 ...w porywach 2. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herballllll
ja ma 45 i nie jestem zadowolona- nie mam miejsca na wiekszą. szybko się zapełniają a gary..... jeden większy no ok. ale więcej? niewykonalne. a gdzie patelnia, cedzak, miska po sałatce z obiadu itp. za mała 45. jest nas dwoje dorosłych i 1 dziecko 3 letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 jest dobra dla ewki33
bo jak nagotuje gar zupy to ja przez tydzień jedza w jednym talerzu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się zaraz kłócić? ;) Każdy musi brać pod uwagę swoje warunki. Ja mam Simensa 45 - na dwie osoby, gotujemy w zasadzie codziennie, naczyń też nie oszczędzamy - w sensie jeden kubek na cały dzień. Jak dla nas - wystarczy. Zmywarka chodzi prawie codziennie. Zmierzyłam średnicę moich najczęściej używanych garnków - 20 cm i mniejsze. Wchodzą bez problemów - jedynie jeden o drugi jest lekko oparty, ale to w niczym nie przeszkadza. Ale dla większej rodziny i jeśli jest miejsce w kuchni i gotującej codziennie lepsza jest 60. Takie są moje spostrzeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy Bosha 60 na dwie osoby. Zmywarka chodzi co 2 dni, czasem zdarza się nawet codziennie. Rozważaliśmy zakup mniejszej, ale znajomi kategorycznie odradzali i jestem im wdzięczna za te rady :) A co do firmy - zmywarka używana jest od ok 1,5 roku i działa bez zarzutu, jest spory wybór programów, opcja 1/2 wsadu (jak chce się odpalić gdy nie jest cała zapełniona)... Generalnie polecam i wielkość i firmę, ale Autorko rozważ, czy masz miejsce na tę wielkość, ile osób jest w domu i ile się u Was gotuje i je w domu. A, no i co do zakupu używanej - teraz tak szybko rozwija się technologia, że chyba warto kupić nową - są bardziej energo i wodooszczędne niż te kilkuletnie. Wiem, ze finanse odgrywają dużą rolę, ale kupując starszy model być może większe rachunki będą do zapłacenia i oszczędność będzie tylko pozorna. Życzę owocnych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____rodzice____
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1336036314.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1336035999.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1336036152.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1336036412.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1336036087.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Miele
Miele kosztowala sporo ale rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravitacja
ja mam zmywarkę smeg 60 cm, jestem bardzo, bardzo zadowolona. Poprzednio miałam Privileg 45cm i niestety nie domywała. przekonałam się, że zmywarka zmywarce nie równa, warto poczytać opinie użytkowników i popytać ludzi przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tej technologii
która niby lepiej się rozwija i nowe rzeczy są lepsze to chyba nie do końca jest zgodne z rzeczywistością, moja nowa pralka zaczęła się psuć już na gwarancji, serwis był 4 razy za kazdym razem co innego ją bolało, po gwarancji poszła cała elektronika, dlatego nie wiem czy warto kupować sprzęty typu pralka zmywarka z 20 programami bo tak naprawdę w ilu tych programach pierzecie czy myjecie? lodówka u mnie to samo po kilku latach nadawała się do wyrzucenia, żaden serwis czy "złota rączka" nie znależli na nią recepty itp itd a popytajce rodziców po ile lat mieli pralki czy lodówki /o zmywarce raczej niewielu miało pojęcie/ moja mama np ruską wiatkę miała ponad 20 lat bez awari, wymieniła po 23 latach bo coś tam zaczęło przeciekać choć technicznie cały czas była ok ,ale który teraz nowy sprzęt tyle lat wytrzyma? może rzeczywiście bardziej energo i wodooszczędne ale jeśli nie puszcza się mycia 2 ,3 razy dziennie to aż tak wielkiej różnicy na rachunkach z pewnością nie ma a ile mniej nerwów i kłopotów z serwisem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axcdeqa
najlepsze irmy to bosh i simens, electrolux candy? a to dobre sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiadomo ze marka marce
nie rowna, ale ktos wyzej podal totalnie skrajne porownanie, poniewaz Smeg jest marka z prawie najwyzszej polki (porownywalna do Miele, De Dietrich, Gaggenau, Foster itd.) a Privileg to marka z katalogow Otto, czyli porownywalna z marka np czajnikow z Biedronki. Nic dziwnego ze jestes tak starsznie zaskoczona roznica mieczy nimi :P bo przeciez te dwie marki dzieli malo ze roznica, a zwyczajnie przepasc jakosciowa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiadomo ze marka marce
No bez przesady, Electrolux i Bosch nie są najlepsze. Zwykła średnia półka. Jeśli już to AEG (Electroluxa) jest z wyższej półki. :) Siemens, owszem - wyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiadomo ze marka marce
Urządzeń nie powinno się kupować patrząc na ilość programów tylko na markę. Wiadomo, że jak kupujesz lodówkę Candy, LG, Gorenje czy Ariston to nie masz się co po niej spodziewać cudów. Ale jak zainwestujesz dajmy na to w Liebherra albo Sub-Zero, to będziesz się nią bezawaryjnie cieszył kilka pokoleń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiadomo ze marka marce
*** Candy, LG, Gorenje czy Ariston - to byly oczywiscie tylko przyklady, bo tych ekonomicznych, krotkowiecznych marek jest sporo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na cholere mi lodówka
czy zmywarka na kilka pokoleń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie wywalac co 5 lat na
nowa ani nie placic za naprawy. rusz glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whhhhhg
No wiadomo ze marka marce ... chyba mało wiesz, bo bosh jest zdecydowanie lepsza od electroluxa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiadomo ze marka marce
Chyba wiem nawet za duzo. ;) Bosh jest w grupie z Siemensem, a Electrolux jest w grupie z AEG. Podział wyglada nastepujaco: Bosh i Electrolux oferuja produkty nizszej jakosci i w nizszej cenie od Siemensa i AEG (oczywiscie mowimy o art. gosp. domowego, a nie o innych grupach produktowych jak np. elektronarzedziach itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-Bosh
Przepraszam, bardzo ale firma Candy jest bardzo dobrą firmą. Mam pralke Candy która ma już 11 lat i ani razu się nie zepsuła, piore 4 razy w tygodniu. PRZEZ 10LAT NAWET RAZ NIE BYŁA ZAPSUTA, a pralki sie dosc czesto psuja. A ja o swoją nie dbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta-Bosh
Lodówke Librehher miałam tylko 3 lata. Padł agregat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako użytkowniczka zmywarki
mam dwie uwagi: nawet w najlepszej marce może się zdarzyć felerny produkt, a w kiepskiej produkt niezawodny. Ja mam od trzech lat electroluxa i drżę, żeby mi się zaraz nie rozkraczył. Wcześniej przez ponad 10 lat miałam zmywarkę firmy szerzej nieznanej, przywiezioną dawno temu z Niemiec. Poza drobnymi wymianami programatora (był ręczny) działała bez zarzutu prze te 10 lat. Wyrzuciłam, bo już nie mogłam dokupić tego programatora ;) Teraz z moim małym electroluxem (45 cm) jakoś sobie radzimy, ale wiadomo, że wolałabym większą. Niestety mikroskopijna kuchnia mnie zmusiła do kupienia małej. Ale i tak jestem zadowolona - wolę co drui dzień umyć w ręku jeden czy dwa garnki, niż codziennie spędzać godziny nad zlewem (jak bym robiła, gdybym jak niektóre powyżej uznała, że nie ma sensu kupować 45-tki). A tak - wszystkie kubki, talerze i sztućce, mniejsze sprzęty kuchenne łąduję do zmywarki, a przed puszczeniem dopycham garnkami. Puszczam co dwa dni, więc w dni kiedy nie chodzi zmywarka garnki myję ręcznie (ale przy jednodaniowych obiadokolacjach zużywam ich mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak?
Czy można samemu podłączyć zmywarke czy to jest łatwe czy trudne? A jak nie to ile kosztuje podłączenie zmywarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można samemu, jeśli masz narzędzia do hydrauliki do zmywarki trzeba podciągnąć dopływ zimnej wody, kanalizację (odpływ ścieków) i prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Ja mam bosha 45 cm, i szczerze mowiac wolalabym wieksza, zmywarka chodzi wtedy kiedy jest pelna, najczesciej codziennie, czasami co drugi dzien, a zdaza sie ze puszczam nawet 2 mycia. Malo rzeczy zmywam recznie, bo nie po to mam zmywarke zeby stac przy zlewie, najczesciej sa to jakies plastikowe pojemniki, bo te sie w zmywarce wywracaja i potem trzeba wylewac z nich wode. Nowej patelni teflonowej juz nie wkladam do zmywarki bo bardzo niszczy sie teflon. Juz myslalam nad wieksza, ale ta ma nie cale 3 lata i jakos tak szkoda wymieniac jak nic sie nie dzieje, marnotrawstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodówkowa porzeraczka
A można myć w zmywarce półki od lodówki (szklane) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikhighuigxza
Mozna, ja myje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodówkowa wyjadaczka
chodziło mi przedewszystkim czy nie pękną. Dzięki wielkie. A jak z kryształami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzi-mąka
A można myć kryształy? :D Jakich środków używacie. ;) Zamierzam kupic zmywarke i chce sie doszkolic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×