Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta-->Bosc

Zmywarka.

Polecane posty

co do kryształów to nie wiem myślałam, że co najmniej moje pokolenie, nie mówiąc o młodszych rocznikach, nie ma już kryształów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdzi-mąka
ja kryształów nie posiadam. Ale babcia tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progrmator
Witam. Pojawił mi się dzisiaj problem z programatorem - w nocy zmywarka była włączona a okazało się że kilka razy włączali i wyłączali prąd. Dzisiaj zmywarka pokazuje dużo krótsze czasy na wszystkich programach. A w instrukcji nie ma takiego przypadku, ani opcji powrotu do ustawień fabrycznych. Odłączałam dopływ prądu i wody ale nic nie pomaga. zmywarka Beko DFN 6837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_na_krańcu
a czy lepiej używać sól i nabłyszczacz czy tabletki pawerboll finisha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahhahahahhh
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiac od kiedy mam zmywarkę (a mam krótko bardzo) to sobie nie zamieniłabym zmywarki na nic innego, nie wiem jak przez tyle lat mogłam nie mieć zmywarki i męczyć się z garami! To nieoceniona wygoda :D Ja upatrzyłam sobie tą zmywarkę Boscha: http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=62?=118063"]BOSCH SMI 53M82EU i kupiłam ją korzystając z promocji tego sklepu gdzie przy zakupie wybranych dostaje się 150 zł zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata#
Czy oplaca sie kupic zmywarke dla nie dużej rodziny, - Tak. 60 cm najlepiej. czy zmywarka domyje np zaschniete plamy z garów, - Tak. Jak masz twardą wodę i będziesz używać tabletek 3w1 to dodatkowo trzeba będzie sypać soli (i czasami nabłyszczacza), żeby naczynia nie były niedomyte. Większość Polaków ma niestety tragicznie twardą wodę, poza tymi mieszkającymi wzdłuż granicy z Niemcami (oni mają średnią). i czy oplaca sie kupic sprawna zmywarke używaną (tylko taką biore pod uwagę) Bosha? - Tak. Używaną, sprawną, pozostałość po jakiejś wyprowadzce, jak najbardziej. Ale niekoniecznie Boscha. Inne też są dobre. Co macie do firmy Bosch? - To dobra firma, ale na niej AGD się nie kończy. Wiele innych też jest bardzo dobreych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demertis23
Pewnie że się opłaca kupić taką zmywarkę, wydaje mi się że nawet taka rodzina 2+1 skorzysta ze zmywarki, zależy jest tylko rozmiar.Jak do nie dużej rodziny to ta bedzie odpowiednia http://www.electro.pl/Zmywarka_WHIRLPOOL_ADG_6240_FD_2F1-646351.html a jakie sa korzyści z tego że ma sie w domu zmywarkę zobaczysz po 2 tygodnia używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luszta
Szukamy zmywarki i oczywiście jest problem z wyborem. Na dodatek wolelibyśmy, żeby niższa cena nie zaszkodziła jakości. Czy to waszym zdaniem możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Może coś takiego: http://www.skapiec.pl/site/cat/300/comp/8574116 W kategorii jakość cena to chyba dobry kompromis. W dodatku b. energooszczędna - dopasowuje zużycie wody do stopnia załadunku - a więc w dłuższej perspektywie oszczędność będzie jeszcze większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaa
luszta, możliwe, ale powiedz czego konkretnie chcesz, jaka pojemność, zużycie wody, do zabudowy czy wolnostojąca itp. Łatwiej będzie cos doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmywarka to oczywiście oszczędność czasu i w zależności od modelu również pieniędzy. Ja osobiście polecam wyspecjalizowane zmywarki, których używa się w restauracjach. Są lepsze, wydajniejsze i dokładniejsze. Taką zmywarkę można kupić u http://frigosystem.com.pl/62--zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zmywarkę amica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania, że warto mieć w swojej kuchni zmywarkę. To urządzenie, które oszczędza nie tylko nasz czas, ale i wodę. Zmywarka którą ja posiadam (KDI 6951 od Kernau) mieści 12 kompletów naczyń przy średnim zużyciu wody wynoszącym jedynie 9 litrów, co jest według mnie bardzo dobrym wynikiem. To zmywarka w klasie energetycznej A++AA, która posiada 9 programów zmywania, bazujących na 5 temperaturach. Włączam ją codziennie, najczęściej korzystając z funkcji połowy załadunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bosha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także ostatnio postanowiłam ostatnio kupić zmywarkę. Zależało mi energooszczędnej zmywarce do zabudowy. Niestety natłok informacji był dla mnie zbyt ogromny. Także stwierdziłam, że muszę znaleźć miejsce, w którym będą wszystkie informacje na jednej stronie. Koleżanka poleciła mi http://www.topten.info.pl/. Znalazłam tam wszystkie potrzebne informacji. Dzięki porównywarce mogłam kupić najlepszą zmywarką. I teraz nie musze już codziennie stać przy zlewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ponad 10-letnia zmywarke Miele i jest top. Mozna ja podlaczyc do cieplej wody-a te mam z cieplowni i jest energooszczedna na poziomie obecnych. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam coś jeszcze dla Was jesli chodzi o środki do czyszczenia zmywarki http://www.finish.pl/multimedia/artyku%C5%82y/zmywarki-triki-i-porady/korzy%C5%9Bci-%C5%9Brodk%C3%B3w-do-czyszczenia-zmywarki/ Z pewnością się Wam to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te produkty z finisha są drogie, a wcale nie zachwycają jakością. Ja bym ich nie kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dwa dni temu Siemens na media expert, jest teraz promocja dają dodatkowo Finish Quantum na rok więc warto kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy do czego potrzebujesz bo wiadomo że innych używa się w gastronomi a innych w domu. My teraz do lokalu od Winterhalter kupowaliśmy, bo wiem że mają porządne urządzenia i że nie padną szybko, a taki sprzęt musi być przecież wydajny i niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w domu nawet nie wiem z jakiej firmy mam. W pracy to też te właśnie od Winterhalter. Ale nie wyobrażam sobie już zmywać ręcznie. Jak pomyślę ile wody na to wszystko idzie... zmywarka to jednak najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×