Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamioka

co zrobić- intercyza

Polecane posty

Gość kamioka
dzięki, lamella, za celne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsDFs
widac ze dobry karierowicz z niego, zostaw go, powiedz mu ze nie szukasz faceta co leci na kase, i liczy kase jak zyd, po slubie sie rozejdziecie ,bedziecie sie ciagle o kas eklocic, on szczegolnie, powiedz mu ze ma oczy zakryte pieniedzmi, i sie nim brzydzisz, serio ci mowie,masz czas zmienic swoje zycie ,on nie z takich co daje na dom, jak bedzie dziecko ,da ci tylko alimenty na dziecko z ktorych bedzie jadl i zyj, wykorzystuje cie, poszukaj sobie innego faceta ,ten to egoista, sama sie przekonasz, co sie liczy dla niego miec kase a,nie milosc, niew ierzy w milosc ,klammie dla kariery,powiedz mu ,,ze jak ma sie malpe z kasa ,to kasa sie skonczy a malpa zostanie,, zostaw frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja znam ten problem:):)
przeczytałam pobieżnie, ale zdarzyło mi się raz, bo jestem kobieta jak Ty troszkę majętna, że trafił się "narzeczony" , który miał zerowy wkład do mojego majątku i trząsł dupą o swoje zerowe wkłady, chociaż ja zarabiałam dużo więcej, dostał takiego solidnego kopa w zad, że jak sobie wspomnę, jak potem wył jak bóbr, to raz śmiać mi się chce raz płakać. Śmiać, że takiego gnoja chciałam pod dach wziaść, płakać, że chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z mężem już po ślubie podpisaliśmy intercyzę ze względu na różne długi męża których się dorobił. Wspólnie podjęliśmy tą decyzję choć wielkim majątkiem żadne z nas nie dysponuje. Czasami to dobre rozwiązanie, ale w zdrowym układzie a nie w zamyśle przejęcia nad kimś kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×