Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość ja nie chce nigdy
wiekszosc sie dziwi nam ale warto czekac, kocham go za cierpliwosc:) i ze niczego nie oczekuje, tylko mojej obecnosci przy nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej chyba przed ślubem przetestować faceta. Żeby potem nie było niespodzianki. Skoro facet tak długo chce czekać to trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej gdy jemu starczy seks raz na miesiąc a ona będzie chcieć częściej. Może też być białe małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Skąd wiesz, że warto czekać jeżeli nie wiesz na co? Jak się okaże fajnie to będziecie żałować. Jak się okaże kiepsko to będziecie żałować. Osobiście dodatkowo byłbym podejrzliwy bo jeżeli facet/dziewczyna nie chce z nami ten tego to musi być jakiś powód, prawda? Wierzący też chodzą do łóżka bez ślubu więc to kiepski argument. Co zostaje? Nie podobamy się komuś ale jesteśmy dobrą partią albo facet gej ukrywa się przed społeczeństwem.... to dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek to że jesteśmy prawiczkami to zależy każdy ma inne powody tego stanu. Częto rozbija się o atrakcyjność w postaci wyglądu u faceta. Kobiety mają wybór to wybiorą tego atrakcyjnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może rzeczywiście lepiej sprawdzić, byle sie z tym sprawdzaniem nie pośpieszyć:P nie jestem aż tak głęboko wierząca, to zależy jakby sie układało mi w związku, gdyby było fajnie to po co czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś jedną na czacie katolickim poznałem to z facetem była coś koło 2 lat i zero seksu dopiero po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_b_c_d
Milenko, a masturbujesz się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież i tak każda metoda ma wady i nie ma pewności w 100%. Może kalendarzyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma a skąd wiesz czy on przed ślubem jest wierny ? może chodzić np na dziwki. A przy dziewczynie grać ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwy i odpowiedzialny facet + anty daje bezpieczeństwo, w razie wpadki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko takiego znaleść Milena a w razie wpadki da nogę lub będzie kombinował np z aborcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko znaleźć ale tacy są dlatego nie warto sie zbytnio śpieszyć z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie przepuszczenia tylko często tak jest offerma. Nie myśl że wszyscy są ok. Często jest co innego mówi a co innego robi dlatego na to się kobiety łapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobiety chcą doświadczonych a nie takiego co trzeba uczyć. Staligrad jak idzie zbiórka kasy na wyprawę do dziwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś rezerwy finansowe mam. Powiedzmy, że miesiąc oszczędnego życia i nie będę musiał rezerw naruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
I znowu stalingrad i kapselko maniacy seksu. Ten temat powinien się nazywać "Problem facetów którzy mają 25 lat i nigdy nie mieli dziewczyny to Charakter --- paskudny charakter :/". Wtedy było by wszystko jasne i bez głupich tekstów o głupich sprawach które nie są problemem ale jego pochodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×