Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

troszke sie rozbrykał ostatnimi czasy :D szczerze mu życze poznania dziewczyny choćby z psychiatryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty poznasz na cmentarzu A łyso im będzie bo już za 2-3 miesiace coś się zacznie dziać (jeszcze nie w odnośnei dziewczyny bo to będzie pod koniec 2011 roku I wtedy zobaczymy kto będzie górą i kto tu jest zjebany A wy dalej będziecie tu gnić chyba że zmienicie przekonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
My mamy dobre przekonania. I gdzie ją poznasz? Na spacerze w lesie? W biedronce przy kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Panowie co zabierają w psychiatrykach to nie są mili. To przeważnie duzi pielęgniarze ze strzykawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj nie trzymają długo w psychiatryku... chyba żę już ostatni czub :P w przeciwnym wypadku dają leki, wypuszczają do domu i kontrolują co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tym najgroźniejszym robili lobotomię. Efekt jak roślinka byli pacjenci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Ale się zdziwić jak Tomek znajdzie dziewczynę. Nawet jeżeli ona go rzuci po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
A na żywo chłopak okaże się normalny i atrakcyjny. Może zróbcie zjazd prawiczków i dziewic w Sopocie. Połączony z grillowaniem oraz osobistym poznaniem Faitha i jego siekiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam wszystkie wpisy i
ten Faith Hope Glory to debil. teraz wszystkie Tomki będą mi się źle kojarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie mogłabym być z kimś, kto w każdej chwili mógłby mnie walnąć siekierą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka_55
A gdzie Darker? Może on by coś jeszcze mądrego napisał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym zjazdem to dobry pomysł. Tylko czemu Sopot? Milena kobiety lubią facetów z problemami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Pewnie chodziłby z tobą na wycieczki do lasu albo na mol i uprawiał miłostki. NIe lubisz emocji? Przecież on da ci emocje a nie jakiś nudziarz z ułożonym życiem, dobrą pracą i własnym mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Temu Sopot bo tylko tam sprawdzisz czy Tomek jest taki kozak na solo. Jak będzie offerma, darker, prawiczek bez wiary, looser i 100 innych oraz 2 dziewice to ciebie nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Poważniej to zostaniemy tylko przy tym solo. I groźbach kto tchórzy.Bo to by było ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jeszcze co mu palnie w głowie i rzuci się na wszystkich z siekierą. Darker lub offerma wylądują w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Tomek połączył swą wiarę z działaniami i były one tak intensywne jak owa wiara to może miałby szanse kogoś poznać :P prosze mnie tu nie swatać hahah i jeszcze z kim :D facetów z problemami to ja pierdole, miałam już jednego wystarczy ( nie był taki pierdolnięty jak on żeby nie było) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz Milena co za problemy miał twój facet? zgadłem że lubisz nieświadomie facetów z problemami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×