Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

dlaczego prawiczki nie podchodzicie normalnie do tych spraw.;)Przecież sex jest częscia naszego życia.Fotki można otrzymać jak Ci zaufają te osoby.Mam ich 19 sztuk i nikt nie zobaczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzannnaam
Offermy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Specjalista powinien sprawić, że dzięki lekom przestaniesz się przejmować a potem gadaniem, że dojdziesz dlaczego i ułożysz nowe, zdrowe schematy. Na NFZ możesz iść więc co ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary nie wyślę. nie dość, że trzeba zagadac do obcej dziewczyny, to jeszcze trzeba się liczyć z tym, ze ona powie nie. ostatnio, siedzę na przystanku, usiadł obok chłopak i do mnie prosto z mostu, czy zostane jego dziewczyną, a ja, że nie. a on co aż taki brzydki jestem, a ja, że nie. no i powiedziałam, że jestem zajęta, myślałam, że to zakończy sprawę. a też, że możemy być kochankami:D jakis autobus przyjechał, wcale nie taki numer do którego miałam wsiadać i mówię, że mój autobus, na szczęscie nie wsiadł za mną do tego autobusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Ale pewnie jedna na sto się zgadza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka wiesz co? Wiesz kogo to wina? Was.Poniewaz od przedszkola wisieliście im na szyjach i sa do tego przyzwyczajeni.Teraz weszli w dorosłe życie i doopa.Nie potrafią po ludzku zagadać,nie mówiąc o poderwaniu.Masz takicj póżniej niedorobionych matołów w "podrywaniu" a włąsciwie braku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nikomu nie wisiałam na szyji, nawet w przedszkolu. juz w przedszkolu bałam się chłopców, zawsze obracałam się w towarzystwie dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka to miłe,że tak się szanowałaś Lecz ogolnikowo się wyraziłem.Przeciez dałas jaskrawy przykład.Nie potrafią nmówić o zwykłych przyziemnych sprawach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) tyle, że ja się jeszcze nie całowałam i tak się zastanawiam czy nie powiedzieć koleżance, żeby ze mną poćwiczyła, żeby jak przyjdzie co do czego z mężczyzną aż tak się nie stresować. już raz przedstawiłam jej sytuację, a ta się śmiała i myślała, że to żart, chyba muszę jeszcze raz zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy, że się znajdzie, no i wyjdę na ofiarę losu co się nie całowała:P a poza tym pewnie będę cała trząść, a jak poćwiczę to zawsze jakoś lepiej na duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary-- nie przesadzaj.A jak się dobiorą ,ze oboje są tacy niewinni?Życie ich nauczy co jest przyjemne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary-- też byłem do 16 r baaaaaaaaaaaaaardzo nieśmialy lecz zwykły poped umożliwił mi inicjacje seksualną rok pózniej.Więc albo z Twoim popędem coś nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×