Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hot Rain

wasz najlepszy sex ?

Polecane posty

Gość Studenteczkaa
A wiesz, że ja mam dokładnie tak samo? Jak widzę jak mi latają, to mam ochotę się roześmiać :P Ja zdecydowanie najbardziej lubię pieska i w ogóle takie "głębokie" pozycje ;) wiązanie jest bardzo podniecające, ale muszę coś nowego wymyśleć. Może masz jakieś propozycje? Co próbowałaś ze swoim facetem,c szczególnie was kręciło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
Kościół odpada, zakazane miejsca niby kręcą, ale kościoł to dla mnie już przesada ;) mi kiedyś facet robił palcówkę w tramwaju. Niesamowicie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
Kościół odpada, zakazane miejsca niby kręcą, ale kościoł to dla mnie już przesada ;) mi kiedyś facet robił palcówkę w tramwaju. Niesamowicie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jakis taki dreszczyk emocji :) dziko napewno po zatym wiesz stółmily w dodtku a gdy fajna pozycje złapiesz to głeboko :) po za tym wiesz nie mal ze brak swiatla to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, w tramwaju to jazda... ja w windzie, ale to z innym-tez był dobry ale juz nie tak w fotelu - pewnie, tylko szeroki musi byc, bo inaczej ciasno trochę, ale coś tam kombinowałam pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
Też myślałam o przymierzalni, ale tutaj jednak trochę strach, że przyjdzie ochrona, tam przecieżzawsze są kamery o można sobie kichy narobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fotelu .. opierasz sie o fotel plecami o bok :) jak nozki rozłozysz to tak ze wow ..:P daleko mozna :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
a, w toalecie na weselu brata, przypomnialo mi sie ciekawe miejsce ;) macanie sie w tramwaju to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
ale nie lubie glebokich pozycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrze
w parku na laweczce pod placzaca wierzba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
Mam ochotę spróbować czegoś fajnego w ten weekend. Czuję, że zaszalejmy, tymbardziej, że nie będzie pewnie okazji do grzeczneg seksu w łóżku, więc trzeba będzie zahaczyć o jakąś toaletę bądź inne miłe miejsce :) W kinie też muszę spróbować, ale trzeba wybrać taki film, żeby było mało ludzi, bo jak jest pełna sala to nie ma możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze - nie wiem, mam
Po procentach albo musze miec humor ;) czasem mam A wlasnie, przypomnialyscie mi ze mam sprobowac na stojaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wam fajnie...
a ja sama :-( możecie sobie zasłonić oczy Mnie to kręciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Studeneczkaa - to udanych szaleństw życzę:) a, i przypomniało mi sie - kochalismy się kiedyś na podłodze, pod stolem (!) w pokoju pełnym ludzi...:) ale noc była i spali:) taka mielismy nadzieję, ze spią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×