Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daczyca

CLO a USG

Polecane posty

pytanie do dziewczyn które brały clostilbegyt Brałam 3 cykle clo po jednej tabl. Pęcherzyki małe były, owulacji nie było. Zrobiłam 3 miesiące przerwy. Teraz brałam ponownie clo półtorej tabletki. Wczoraj w 13dc miałam monitoring. Pęcherzyk 23,8mm a endometrium 5,8mm. Dzisiaj pobolewa mnie brzuch, taki tępy ból u dołu po prawej stronie. Śluzu płodnego nie zauważam. Pytanie - czy z takim pęcherzykiem i endo jest szansa na owu?? Staram się 12 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
moim zdaniem jest, a nie dostałaś czasem zastrzyku z Pregnylu na pęknięcie tego pęcherzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam, lekarz chciała sprawdzić czy się uda bez zastrzyku. Myślisz że dobra wielkość pęcherzyka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
no a co powiedzial gin?? owulacja powinna nastapic, pecherzyk jest juz wystarczajaco duzy, najlepiej jak to skontrolujesz nastepnym usg, czy pecherzyk w ogole pekl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
co do wielkosci pecherzyka, to wielkosc jest bardzo dobra, generalnie pecherzyk peka od 17-18 mm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak miałam poprzednią serię z clo to pęcherzyki miałam 19, 18 i 21mm i nie pękły. Moja pani dr mówi, że pękają jak mają 24 25mm. Także czekam. Zastrzyk dostanę w następnym cyklu jak teraz się nie uda. Dziękuję dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
Bardzo ładny pęcherzyk jak na 13dc :-D....W niektórych sytuacjach podają ten zastrzyk, żeby pęcherzyk pękł.... Tak jak Ci pisała LAP - idź za 2-3 dni na usg i wtedy będziesz wiedziała czy pęcherzyk pękł. Powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
zreszta , moja osobista rada, zostaw to..te wszystkie porady bo to tylko wiecej stresu niz pozytku:) peknie to peknie nie to nie, probowac zawsze mozesz, wszystko okaze sie na kolejnym usg:) a teraz i tak juz nic nie zdzialasz, staralam sie prawie 3 lata , wiem co mowie:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
Lap - i udało Wam się jak rozumiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
udalo;) heh, za 2 tygodnie ( mam nadzieje) przyjdzie na swiat nasze malenstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
To gratulacje!!!!!!!!!! My się staramy 2 lata i nic, clo mi nie pomaga. Pęcherzyki nie chcą mi rosnąć :(:( A wiesz czy chłopiec czy dziewczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
dziewczynka:) masz PCO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
Nie, nie mam :) Macie już wybrane imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
kurde to dziwne ze pecherzyki nie rosna, sorry ze tak sie wstracam, ale czy probowalas zastrzykow?? kurcze nie pamietam nazwy, ale sa bardzo silne i cholernie drogie.. bedzie Wiktoria, oklepanie;) ale miedzynarodowo, nie mieszkamy w Polsce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
Oki, nie ma sprawy....już sie nauczyłam o tym "rozmawiać". Tak próbowałam jakieś 2 m-ce temu zastrzyków menopur i po 6 ampułkach miałam kilka ale baaardzo malusieńkich pęcherzyków. Jak na razie dajemy na luz i po nowym roku znowu zastrzyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
Wiktoria - bardzo ładnie :-D mam w rodzinie taką mała, słodką Wiki :-D :-D inne zastrzyki to np merional, menogon, humegon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
a i jeszcze jedno, czy probowalas pic ziolka? podobno dzialaja rewelacyjnie, sama pilam ziola ojca Sroki ale tylko przez miesiac, bo pozniej mialam laparoskopie i nie widzialam sensu, jajniki po nich szalaly, jezeli wejdziesz na forum nasz bocian , duzo dziewczyn pisze ze ziolka im pomogly, i jeszcze jedno czy sprawdzali Tobie droznosc jajowdow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
tak pamietam juz nazwe, i ja bralam menopur przed iui, chociaz u mnie pecherzyki rosly same normalnie, i tak nie przynioslo to zandego skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
ah no i dzieki:) mam nadzieje ze nasza tez bedzie slodka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
tak, hsg miałam robione w zeszłym roku w maju - było oki. A ziółka też piję - od ok. 3 m-cy. Jak na razie nie przynoszą efektów. Wiem, ze na wszystko potrzeba czasu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
powiem ci ze u mnie hsg wyszlo super, ale za to laparoskopia juz nie ciekawie, po laparoskopii zaszlam w ciaze, nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam obu abyscie szybciutko zaszly w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987moim zdaniem
Dzięki bardzo :-D :-D Tobie szybkiego i bezbolesnego porodu :-D Niech Malutka się zdrowo chowa :):) Jakby co to zajrzę tu za jakis czas.... Dziękuję za rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
i ja rownierz;) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lap
rowniez:d kurde czesto lapie sie ostatnio na bykach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×