Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudii990

uważam że jestem stara...

Polecane posty

Gość klaudii990

mimo że mam 17 l, i nic dobrego już w życiu mnie nie czeka bo czas tak szybko leci, też tak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudii990
powiedzcie mi że jestem guupia i to młody wiek i jeszcze wszystko przede mną, mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYTRHJN
Ja tez sie czuje staro .Też mam 17 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaa
ja tak miałam w wieku lat 15 tzn uważałam że jestem stara heh ;) pozniej mi sie zaloczylo takie myslenie jak mialam okolo 17 lat, teraz mam 20 lat a psychicznie czuje sie mlodziej niz mialam 15 :) oj dziewczyny jeszcze wszystko przed wami powiem wam ze z perspektywy czasu dla mnie najlepszy wiek to wlasnie 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudii990
kasiaaaaaaaaa- dzięki, troche mi lepiej :) myślisz że jeszcze dużo ciekawego mnie spotka w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka007
za kilka lat zmienisz zdanie ;) ja sie czulam staro jak skonczylam 18, teraz mam 20 lat i czuje sie swietnie chociaz wiadomo ze chcialabym czasami wrocic do lat tych bez wiekszych klopotow i miec znowu 16 ;) a ty Dziewczyno nie przejuj sie, cale zycie na Ciebie czeka, wszytsko przed Toba! za kilka lat bedziesz miala za soba takie rzeczy o ktrych nawet nie snilas, uwiez czeeka Cie wiele niespodzianek oby jak najwiecej tych dobrych ;) prawda jest taka ze dopiero po 20 zaczyna sie zycie i dopiero wtedy w pelni zaczniesz z niego korzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja mam 20 lat i też się czuję tak jakby mi dużo rzeczy uciekło... ale powoli mi się wszystko układa i takie podejście mi przechodzi... powoluuuuuuuuuutkuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudii990
tylko mnie rżną chłopacy z osiedla a żaden się we mnie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×