Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan tadzio ujdzie

Pan Tadeusz na wesele...

Polecane posty

Absolut to podobna półka cenowa co Finlandia. A będziesz miała inne alkohole czy tylko wódkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wódki smakowe to na wesele bym ich nie polecała. Jak sama nazwa wódki wskazuje są to alkohole podawane tylko "do smakowania" :) no jeśli ktoś ma ochotę pić je w dużuch ilościach to bardzo proszę. Kac gigant gwarantowany i "przytulanie" z sedesikiem :) Jeśli chodzi o ilośc wódki na wesele to liczba gości x2. Trzeba uwzględnić fakt, że na weselach jednak nie piją wszyscy. Ciocia Zenka woli winko a wujek Franek potrafi wypić nawet 1,5 litra wódki i nadal mu mało :) Ostatnio bardzo modne są również bary, przy których można napić się kolorowych alkoholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tadzio ujdzie
u nas na sali baru nie ma, także nie wiem czy będą jakieś inne alkohole. jakieś wina możliwe, tylko nie wiem jakie, bo ja win nie pijam i się na nich nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wino to przede wszystkim czerwone słodkie. Wino wytrawne tylko dla smakoszy- rzadko się tacy zdarzają na weselach :) No i podstawowy trunek na stole wiejskim- nasz stary przyjaciel bimber(nie wiem czy w Twojej okolicy tak samo się on nazywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
a jak bym postawiłam na półsłodkie może być czerwone ostatnio modne są różowe wina carlo rossi jest dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
autorko kupcie na jakąś okazję butelkę carlo rossi różowe i spróbujcie nie znam osoby która tego wina nie wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×