Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasablancanr 2

czy któras z was dostaje wiecej niz 50 % alimentów

Polecane posty

Gość płacący
wybaczcie ale przy porodzie spadła na mnie lampa w szpitalu i dostałem w mój pusty łeb dlatego mam wodogłowie,zajęczą wargę,zespół downa,borderline i osobowość schizoidalną wybaczcie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Mam też skolioze, borelioze, mitoze i hipohondrie. Ręce mi się nie wykształciły, a nogi urwał mi granat we wojsku. Zgadnijcie czym do was piszę cipcie* :classic_cool: *dla zgadulki będzie nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
niestety nie zgadłyście, musze to wkońcu z siebie wyrzucić... tak,jestem impotentem dlatego tak na was jadę ale nie gniewajcie się kobietki wybaczcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Płacący powyżej się pomylił: nie jestem impotentem jestem potentatem :classic_cool: p.s. czasem się przejęzyczam* *niniejszym oglaszam konkurs: co to jest "przejęzyczenie"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" iiiiiiiiiuuuuyyytt my dostajemy od 6 lat po 350 zł na osobe( mamy 18, 21 i 22 lata ) i musimy za to się utrzymać. " Ja mam lat ..... i nikt nie chce mi płacić alimentów. Co mam zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiuuuuyyytt
alimenty dostaje bo sie jeszcze ucze, a oprocz tego szukam pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostaję
do kasablancanr 2 1500 zł na jedno dziecko, mamy ugodę pozasądową mam wrażenie że temat topiku połynął gdzieś up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarata :)
ja dostaję 450 zł miesięcznie, mam jedno dziecko i jestem po rozwodzie. Są orzekł że płacimy z eks mężem po połowie to że ja wychowuję syna nie miało dla sądu znaczenia, ani to że mąż bardzo dużo zarabia powinnam wystąpić o podwyższenie ale nie mam do tego nerwów, a poza tym mąż czasem płaci czasem nie i nie ma na niego siły więc jak podwyższę to mogę nawet to 450 nie dostawać więc siedzę cicho i cieszę się z każdego grosza który wpłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam od 2 lat
450zl na 11 letnią corke i sedzina powiedziala,ze tylko dlatego,ze ojciec sie nie interesuje dzieckiem-to jest niby 70% alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostaję
ja z tego wszystkiego cieszę się że chociaż trafiłam na przyzwoitego faceta, jeśli chodzi o wysokość alimentów i wywiązywanie się, płaci co miesiąc, ma stałe zlecenie w banku, nam się nie ułożyło, ale za wsparcie finansowe ma u nas dużego plusa, zresztą jesteśmy przyjaciółmi, to chyba ewenement nie wiem czy byśby dali radę finansowo, gdybym dostawała np. 450 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
mi na pierwszej sprawie sedzia powiedzial ze wiecej jak 500 zl nie dostane ... i w ogole byl straszny, krzyczal na mnie, normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
nawet powiedzialam t oglosno, ze to nie sedzia tylko adwokat pozwanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkom ktore uwazaja ze...
dostaja za malo skladam uklon bo wierze ze ciezko jest utrzymac 11 letnia corke za 450 zl. Ale powiem wam ze jesli wy w stosunku do ojca zchowacie sie wporzadku i dziecko wychowacie mimo ze wam sie nie udalo w milosci do ojca to wierze ze wielu ojcow inaczej y na to patrzylo. Kobiety sa matkami od momentu kiedy wiedza ze sa w ciazy. Wielu mezczyzn czuje sie ojcami dopiero jak maja kontakt z dzieckiem. Kontakt ktorego ze zlosci tak czesto utrudniacie bo chcecie sie zemscic. To czy jest to sluszna wypowiedz czy nie ...nie wiem ale takie jest moje zdanie. Przetestowane na wlasnej skorze , im wiecej pozwalam mojemu synowi przebywac z ojcem tym wiecej ojciec czul sie tata nie tylko finansowo ale i czasowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
tak, ale tata musi chciec tego kontaktu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×