Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana001

Płyny do naczyń - Irlandia i Ukraina WAŻNE!

Polecane posty

Gość zainteresowana001

Mam ogromna prośbę. Potrzebuje informacji na temat płynów do naczyń jakie znajdują się na rynku Irlandii oraz Ukrainy. Wystarczą same nazwy, resztę już znajdę. Może ktoś mieszka w tych krajach lub po prostu wie jakie płyny do naczyń tam są. Trudno jest mi cokolwiek znaleźć. Oprócz płynów mogą to być także tabletki do zmywarek. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
Możesz wejść na stronę jakiegoś supermarketu on-line i znaleźć, albo na lokalne strony koncernów (Unilevera, SaryLee, Henkela, P&G, Reckitta, itp). Z Ukrainą będzie trudniej jeśli nie znasz cyrylicy, ale w przypadku Irlandii nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
Pamiętaj też o markach dyskontowych, czyli markach własnych lokalnych sieci supermarketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana001
Ja wiem, że są te same co i w Polsce. Chodzi mi właśnie o produkty typowo Irlandzkie lub Ukraińskie, których nie dostanę w innych krajach. Tak jak Ludwik w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana001
campari34 jesteś aniołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana001
Możesz wiedzieć. Na zajęcia z marketingu muszę się dowiedzieć jakich konkurentów miałby Ludwik w Irlandii i Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) mieszkałam w Irlandii dwa lata, ale kurcze konkretnych nazw płynów Ci nie powiem bo juz kurcze nie pamietam, ale moge CI za to powiedziec, ze jak bywałam u Irlandczyków w domach to widziałam czesto Ludwika w kuchni, natomiast u Polaków najtansze płyny z Tesco które wachały sie cenowo w okolicach 40-60 centów. niestety tak jak mowiłam nazw nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana byłam w tesco i w lidlu dziś i patrzyłam na te nieszczęsne płyny oto moje spostrzeżenia nie ma typowo irlandzkich płynów do mycia naczyń wszystkie są te co na całym swiecie tzn. -pur -fairy -ludwik -i firmy tesco albo lidl nie ma typowo irlandzkich płynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana001
campari34 dziękuję!! Jestem Ci bardzo wdzięczna :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co specjalnie patrzyłam szukałam i na prawdę nie ma tu irlandzkich płynów ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×