Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hot Rain

Jaka figurka u pani wedlug panów jes najseksowniejsza?

Polecane posty

Ja np. mam miseczke C . :P wciecie w talii i bioderka szersze . ale np. nie lubie swoich nóg :) na co panowie zwracacie uwage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mnie się u mnie wszystko podoba tylko charakterek mam do duupy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masywne nogi ? ojoj a to z tym sie nie spotkalam :) Levviatan intrygujesz mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan masz gust :) piekna figura :P a miales juz taka kobietke ? trafiles na taka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaaaaaaaaaaa
prawda jest taka że wszystko jedno gruba czy chuda byle szybko rozkładała uda i nie ważne co nosi ważne jak szybko to ściąga zgadza się? no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu masz racje chociaz ja w kobietkach niegustje :P sama nia jestem :) wyobraz sobie ze tez mam takie wlosy jak ta kobitka takiej dlugosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięcie w tali i kobiece biodra to kwestia budowy, a nie odchudzania, albo kobieta ma wcięcie w tali i pełne biodra albo nie, no chyba, że się zapuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan ja mam częsciowo taką figurę(tylko piersi małe, ale wcięcie w talii widoczne i biodra ;-) nawet się lubię, ale ciągle odchudzam, co mi nie wychodzi;D), do tego właśnie jeden z samców, potraktował mnie jak mięso. Wy chcecie tylko jednego... Cały wasz męski naród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poczesci popieram myszke ..no ja mam piersi podobno rozmiarowo jak ta kobietka ..wieksze C .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikz 33
ale nie ma figury najseksowniejszej , bo to kwestia gustu . . Wszystkie podane w linkach sa seksowne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka.., -> ja nie chcę jednego ja chce mieć jedną na stałe ;) i mniejsze piersi przy takiej figurze bym zaakceptował :) Hot Rain -> to masz bardzo piękne włosy bo mi się pododają bardzo włosy tej ze zdjęcia mimo iż najbardziej lubię rude ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka ciebie najbardziej podnieca ? wieksza pupa ? malutka ? plaska ? odstajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
levv sory ale za duze i bwisle piersi reszta ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rude sa piekne :) ale ja nie farbuje włosów ..mam brązowe :) latem jasniejsze troche a propo figury a lubisz jak kobieta jakos konkretnie podkresla ta figure ? - Levviatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaaaaaaaaaaa
ja sama jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×