Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hot Rain

Jaka figurka u pani wedlug panów jes najseksowniejsza?

Polecane posty

Gość
no fajna laseczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymoniak
Szczupła, zgrabna, długie nogi, fajna pupa w stylu Jennifer Lopez i duży biust, C-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,
staszek spod monopolowego - 🖐️ właśnie tak mam. Do gustu Levviatana nie pasuje w ogóle :O a szkoda, bo wydaje mi się właśnie, że taki typ figury ma największe powodzenie. Noż kurna chciałabym mieć większy tyłek! Mam doope jak 14nasto latka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot Rain -> większa odstająca/krągła :) i jak podkreśla tak ale umiejętnie a nie taż że bielizna "odchudzająca" i pushupy aby piersi optycznie powiększyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan może chociaż Ty mnie zrozumiesz. Otóż kretynka ze mnie jak już gdzieś napisałam. Facet jak sobie uświadomiłam chce ode mnie tylko jednego, do jego mieszkania wstępu nie mam, możliwości weryfikacji czy on kogoś ma czy nie również, zerwałam z nim prawie rok temu, od tego momentu nie spotkalismy się już. Jednak pogodziliśmy, pisaliśmy, mailowaliśmy... Jestem chyba tylko rozrywką, atrakcją, może dzięki moim kobiecym kształtom (nie licząc piersi ;-) )))) Mielismy spotkać się w niedzielę(wreszcie!) ale jak dowiedział się, że z bara bara nici to... zrezygnował ;-) Oczywiście nie mówił wprost. Tyle czasu się nie widzieliśmy, a on mi wyskakuje z tekstem, że nie chce rujnowac mojej przyszłości, że boi się iż do czegoś dojdzie między nami podczas tego spotkania(a zabezpieczać nie ma możliwości się, nie na 100% pewności).. Wiesz jak ja się czuję? Tak wiem, moja wina.. Pewnie od dawna z jakąś mieszka... Dlatego w alternatywnym miejscu miało być spotkanie... Powiedz co o mnie myślisz... Pytaj o co chcesz... jesli chcesz... I dodam, że nie budowałam na nim swojej przyszłości, niczego nie uzależniałąm od niego.. Ja sobie, on sobie.. Przez ten rok bez spotkań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja uwazam ze duzy biust jest po prostu nieestetyczny a po 40stce jest w okolicy pepka, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,
Sorki, że się wpierdzielam (temat dla panów), ale laski z większymi pupami i piersiami ile ważycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uikz 33
nawet nie jest wazna figura co calokształt .. PIekna nie da sie opisac ... wiele kobiet teoretycznie nie ma seksownej figury , a jednak jest są seksownymi osobami .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, a wiesz że taki dobry, uczciwy facet wtedy wokół mnie sie kręcił:( A ja wybrałam drania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy brzydki ? jak zadbany to nie bedzie do ziemi :) Levviatan- rozumiem o czym mowisz, a jaki kolorek oczu cie urzeka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka.., -> no niestety jest wysokie prawdopodobieństwo że jemu zależy na twoim ciele a nie na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie .. Myszko napewno jestes piekna kobieta ale nie tylko pod wzgledem figury lecz tez umyslu :) wiec glowa do gory a ten jedyny sam, przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , to chciałam właśnie usłyszeć, Twoja diagnoza bezcenną. Hehe. Dobra, zbieram się w całość.. Trzeba coś z tym wreszcie zrobić. Dobranoc! Oglądajcie sobie dalej .. te zdjęcia;-) Miełgo wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot Rain dzięki wielkie;-) za jedyne ciepłe słowo tego wieczoru ;-) Jestem ładna, ale nie umiem dokonywać dobrych wyborów - jesli chodzi o mężczyzn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kufelek
niska gruba pucowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ..podejmujemy decyzje i czasem sa tego nie fajne konsekwencje ale kazda sytuacja nas czegos uczy . zawsze to nowe doswiadczenie moze malo przyjemne ale jestes napewno silna kobietka i dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie rozmawiac z intrygujacymi mezczyznami :) a czemu ? poprostu . nie bede sie narzucac z pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×