Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hot Rain

Jaka figurka u pani wedlug panów jes najseksowniejsza?

Polecane posty

W dzisiejszych czasach, patrząc na modelki, wmawia się, że chude jest najpiękniejsze... Ale co tam, ważne żeby czuć się dobrze z samym sobą. Mam wymiary, które mi zupełnie odpowiadają (91/63/93), super wcięcie w talii, dużą pupę i fajne tzytzyki. I dlaczego mam myśleć co podoba się facetom? czy chude bardziej, czy wąskie w biodrach... czy siakie:) Ja jestem szczupła, ale atrybuty mam:) I chuda nie chcę być!!! Także cieszcie się z własnych figur jakie macie, a nie zastanawiajcie się co wolą mężczyźni. Jak same będzie zadowolone z własnego ciała, oni też będą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona i nie pytam co wola tylko co sadza :P nie bede sie zmieniac czy odchudzac bo oni cos tam wola .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot - jesli to twoj spodob na poderwanie mnie (czyli zadawanie pytan) to moze byc skuteczny jesli bedziesz zdeterminowana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru cie podrywac ... Levviatan nie kazda dziewczyna ktora pyta ze rozmawia cie podrywa. nie naleze do takich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytajac inne fora widze ze krecisz dziewczyny ... tajemniczosc dziala na Ciebie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemniczosc o ile to jest zwiazane z otwartym zainteresowaniem mna a nie czajeniem sie i dawaniem znakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwarte zaiteresowanie jest wtedy gdy ty tego chcesz i sam jestes zainteresowany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie jestem zainteresowany kobietami ale tez moze na poczatku poznawania byc tajemniczosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to u pań najbardziej lubię figurę gruszki. A jeszcze jakby była trochę puszysta, tak 80-90 kg, ewentualnie do 100, nie więcej, to już w ogóle super dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za duze stopy dlugie piszczele szczuple moga byc lekko umiesnione i nie anorektyczne wieksza pupcia srednio twarda wysunieta do tylu i do gory tworzac osiolka klatka wygieta w przod ale nie napinanie sie eksponujace male piersi ktore powinne byc srednie/duze srednio twarde i nie robcie pompek bo to ujedrrnia tylko dolna czesc klatki kolanka do srodka i proste nogi to tylko ideal jak dla mnie czym laska ma wiecej z tych cech tym lepiej ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×