Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszka..,

Debilka ze mnie

Polecane posty

Nawet nie mam z kim pogadać:( Nie umiem z siebie tego wyrzucić. On ma mnie najzwyczajniej w dupie.. Zapewne zdradza... I nawet nie jestem w stanie tego zweryfikować, mam pecha do facetów. Znaczy problemy z właściwymi wyborami, było ich dwóch a nawet trzech, wybrałam największego drania. Wściekła jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosia samosia
by dobrze wybrac faceta trzeba miec duuuuuuzo madrosci , rozsadku, intuicji i umiejetnosci wyciagania wnioskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pseudo związku, takim na odległość... Chociaż nie dzieli nas wiele km... On zapracowany.. Ja głupia... Znaczy podejrzliwa, nie wierząca w każde słowo, czujna.. jednak godząca się na ten układ. Kiedyś spotykalismy się w jego mieszkaniu, teraz nagle nie ma takiej mozliwości.. Umówilismy się w innym miejscu.. Jednak jak się okazało, że po roku nie widzenia się, jednak z pewnych powodów nici z kontaktów głębszych... On mnie zwyczajnie olał,,, Znaczy stwarzał pozory, że to nie tak.. Że po prostu ciężko mu będzie nad soba panować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzia bols mnie porywa
a wybierając patrzyłaś na wielkość penisa czy zawartość portfela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrażenie, że on kogoś ma, z kimś mieszka... a ja nie jestem w stanie tego sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosia samosia
i co w zwiazku z tym? Nie rozumiem w czym twoj problem aktualnie tkwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauroczył mnie, takie same poglądy, cele.. Fakt, bogaty jest... I seks z nim... Ehhh.. no dobry w te klocki, ale przecież nie mogę tylko dla seksu z nim być, wiadomo z kim on sypia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie widzisz problemu, to nie zabieraj udziału w dyskusji. Jesli krytyka to konstruktywna, retorykę sobie darujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum każdy tylko kąsa, i jeśli nie przedstawia się swojej trudnej rzekomo sytuacji materialnej i nie chce kasy to tylko stado sępów rzuca się w niewiadomym celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty taty leca muchy
Myszka ale Ty masz rozum czy masz jak IQ jak dzieciol. Skoro wali Cie w rogi, bo nie mozesz sie wpieprzyc z dupskiem do jego mieszkania to co z nim jeszcze robisz? Spi - no wiadomo z kim( co to znaczy, bo to belkot z twojej strony). Ogolnie uwazam, ze polecialas na kase i na klocki , ktorymi sie udlawilas. I dobrze, bo moze zmadrzejesz troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszystko doskonale wiem, zmieszajcie mnie z błotem.. Naprawdę tego mi potrzeba, może jak ktoś wyżej napisał zmądrzeję.. Nie wiem kurwa kim dla niego byłam, ale właśnie się mu skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedzący mądrala
był dobry w klocki?.....to dzieciuch jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze mnie też
ale z innego powodu!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wściekła to p[o pierwsze, nie wyzywam raczej to po drugie.. Budze się ze snu raczej;] Nie ja pierwsza i nie ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×