Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda369

Czy moge podac dziecku zamiast kaszy manny

Polecane posty

inna kasze na mleku np kuskus albbo jeczmienna??? Czy pozostaje mi tylko ten grysik albo kaszki na mleku modyfikowanym. :P Podajecie takie kasze swoim dzieciom ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden lumpeks
jagoda możesz już dać kuskus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mozesz podac, bardzo dobry pomysl z tymi kaszami, zdrowe i mila odmiana dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden lumpeks
możesz też płatki owsiane, jęczmienne też ale nie są zbyt dobre- jęczmienne bardziej nadają się do zupy . Możesz też grysik albo mąkę kukurydzianą. Do wyboru do koloru, takie dziecko już może wszystkie produkty zbożowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden lumpeks
jagoda chodzisz spać o dziewiątej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
Płatki owsiane, jęczmienne, żytnie, orkiszowe, kasza jaglana, kukurydziana, manna, gryczana, jęczmienna, ryż, muesli. Osobiście najczęściej kupuję owsiane, np. Haferflocken z Lidla, albo Górskie, które są w każdym sklepie spożywczym, dosypuje do nich rodzynek i cynamonu, albo rozgniecioną widelcem gruszkę z bananem. Przyrządzam na mleku (już krowim, bo 12 m. mamy za sobą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie malemu orkisz raz dziennie,a tak:owsiana,kukurydziana,ryz z owocami,7zboz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
Kuskus też dobry. :) Osobiście unikam kaszek i płatków dla dzieci, tych słodzonych i sztucznie aromatyzowanych. Z muesli polecam Jordans, albo Goody z Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianke
platki jeczmienne,orkisz,tapioke,kasze kukurydziana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........agawa
Gdzie kupujesz tapiokę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie daję dziecku sztucznych, słodzonych kaszek. Sama gotuję kasze jaglaną, gryczaną niepalną, kleik z brązowego ryżu a nie białego. Kasza manna nie ma żadnych wartości odżywczych. Jest to zwykły "zapychacz" tak jak białe pieczywo, makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda moja Marianna wcina kasze od 12 miesiaca jak tylko do PL wjechalismy:-P bez zadnego mleka, z maslem, smietana, jajkiem itd Cora wogole zrezygnowala z kaszek dzieciecych kolo 7 miesiaca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianke
....AGAWA - nie mieszkam w Polsce a tutaj taka kasza jest latwo dostepna, namieszalam dodajac to do mojej listy :o Ale byc moze w sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna popytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianke
...agawa - wygugluj sobie bo widze ze jest dostepna w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breathing In Breathing Out
Kaszke z tapioką ma Holle, poza tym jest tam kukurydza. W smaku jest taka jakby bardziej mdła (to moje wrazenie), ale o dziwo dziecku bardziej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sapphiro

Holle ma w ogóle wiele rodzajów kasz, jest w czym wybierac ogólnie - a dziecko sie nie nudzi i poznaje nowe smaki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość sapphiro napisał:

Holle ma w ogóle wiele rodzajów kasz, jest w czym wybierac ogólnie - a dziecko sie nie nudzi i poznaje nowe smaki 🙂

Srolle to jest zwykle spamerskie gooowno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×