Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

nie pozwolę Ci zasnąć.....będę masował Twoje ciało, nacierając je ciepłą i pachnącą oliwką...nie zaśniesz...będziesz pragnęła więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm to może przygaszę światło delikatnie ;) bo zaczyna sie robic intymniej ;) nacieraj i mmmmmmasuj ...:) cokolwiek to znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
światło przygaś ale nie gaś zupełnie, niechaj dane mi będzie podziwiać Twoje lśniące od oliwki ciało, niechaj moje usta "widzą" drogę, którą muszą pokonać abyś doznała rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł łoł joł joł zaczyna mi sie to podobać ;) masz talencik w dłoniach ? zastanawiam sie jakie masz dłonie ? szkoda ,że tu ich nie widać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :( dobrze że moge sobie je wyobrazić :), ale szkoda,że nie moge sprawdzić co potrafią :) robić ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz sprawdzić? Ależ proszę, pozwól mi zademonstrować niesamowitą moc moich dłoni....Jestem gotów! Wystarczy jedno Twoje słowo....a moje dłonie zelektryzują Twoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! wyszło jak propozycja czarodzieja ... :P jak niby miałbyś to zrobić ? hę ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja ide na kolacje , potem prysznic , potem sie ładnie przygotuje i wracam tu :) .... tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boisz się, że czar pryśnie? że już nigdy nie otrzymamy drugiej szansy? że to wszystko, co napisaliśmy pójdzie na marne? że nie odczujemy wzajemnie naszych namiętności? Nie boisz się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo zakładam ,że jak tu przyjde za kilkadziesiąt minut to jeszcze bedziesz , chyba że masz inny zamiar ...;) , albo znajdzie sie kolejna załzawiona ... :) ona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałbym Ciebie obdarzyć namiętnością moich dłoni, ciepłem i delikatnością mojego języczka...Ale i mnie czas pogania...Muszę zniknąć, być może pojawię się dopiero jutro. A w jaki sposób odnajdź Ciebie, moja muzo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe bede tu zaglądała jak , tak :) może jeszcze sie spotkamy , jak nie dzisiaj to jutro albo w następnym zyciu :( uciekam teraz :) było very nice , bye :) miłego wieczoru zboczony mezu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam, dobrze, że mamy jeszcze jedno życie. W nim spotkamy się na pewno, żeby obdarzyć się wzajemnie naszą ognistą namiętnością, żeby naszymi dłońmi poznać krajobrazy naszych ciał....Zyczę smacznej kolacji i dobrej nocy i nie zapomnij o mnie moja muzo od namiętnych spraw.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dohc2 a czy on moze mi sie tez przydac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za pech ! znowu zostałam sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zboczony ... musiał iśc , dohc sie obraził bo nie chciałam adresy :( !!! ....eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ? no nie wiedziałam , teraz wiem i ciesze sie bardzo ze jeszcze nie poszłam sobie na dobre ;) co dobrego robisz , ja juz po to nie zjem możesz powiedziec spokojnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalesniki :)??? żadna, nawet magiczna moc nie zmusiła by mnie do robienia nalesników o tej godzinie :) ale życze smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje;) mam fizyczna prace,wiec musze sie obficie odzywiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam podejde dam klapsa w tylek delikatnie pociagne za wlosy i wpije sie w Twoje usta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×