Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lady77

Żonaty jesteś , szukasz wrażeń...

Polecane posty

O!!! A co tu sie dzieje :P !!!!! ? To jak romans, zaczyna nabierać wyglądu bardzo niegrzecznego :P i to bardzo. I jeszcze jak kuszenie wygląda ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ero 11 jak widzisz , nie jest jak piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plan krótkiej piłki
w necie tylko pitolicie a potem sie dziwicie? Nie rozwalajcie mi brzucha ze śmiechu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedro.esp.
witam. (((Temat dyskusji: Żonaty jesteś , szukasz wrażeń... . Odpowiedz na ten temat Strona: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4659825&start=630 ))) przepraszam muj polski jezyk. ja ze espanii. meszkam warszawa. ja 42lat/187cm/96kg/muj organ do sex maly ale jary-16cm dugosc,5cm szerokosc. moj email: esp69pol@yahoo.es nie mam lokum dla sex. no sponsoring. lubie duzo sex. kiedy i gdzie tylko sex, nic wiencej. mam czas do sex od 09:00h. do 19:00h.max, bo od 20:00h. do 06:00h. ja praca. UWAGA---jezeli chcesz moge wyszle ci muj intym sex foto na twuj email. czekam twoj email. pozdrawiam pedro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Krakowa jakby szczuplutka pani sobie życzyła żeby ją zdominować, wedle uznania swojego lub wolałbym mojego to prosze pisać priv ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo. szuka jakaś pani jeszcze przygody? chętnie porozmawiam. gg 2738622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś znajdę! , poszukam :)! ale może tak oczami bym poświeciła trochę , ewentualnie moge zabrac troszeczkę :) świeczuszek chyba że mnie zabierzesz w ciemno :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, świeczuszki mogą się zawsze przydać a oczami też możesz poświecić. Musisz mieć duże oczy, żeby oświecić nimi drogę. W jaki sposób mógłbym powiększyć Twoje oczy...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tylko nimi błysnę , ty już musisz dalej sam ... a właściwie to dokąd idziemy ?... bo nie wiem jak sie ubrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w krainie wrażeń jest przyjemnie ciepło, nie potrzebujesz żadnych fatałaszków. A dokąd zmierzamy? Odkryć nowy świat, świat pełen marzeń, fantazji i rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy jak Ty wiesz dokąd To na co ja mam świecić oczmi ? No to moge nie zabierać nic , ale chyba tak całkiem nic to raczej mało erotycznie sie mi wydaje .., ale zawsze mogę sie mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tylko cel ale nie znam za bardzo drogi do niego prowadzącej, dlatego potrzebna mi jest odrobina światła....Oczywiście, że zabierzemy z sobą coś.... Ogromny bagaż namiętności, niespełnionych marzeń, szaleństwa i spragnionych ciał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zonaty szukajacy....
Witajcie, mozna sie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×