Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa bardzo przyszla mama

++++++++++ łóżeczka z baldachimem +++++++

Polecane posty

Gość ciekawa bardzo przyszla mama

co o nich sądzicie?? Kupujecie takie czy jednak zwykle, tradycyjne bez zadnych baldachimów?? Mi się bardzo podobają, ale słyszałam opinie, że na baldachimie zbiera się dużo kurzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurz, kurz i jeszcze raz kurz! Może to i wygląda uroczo, ale praktyczności w tym chyba żadnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaj mamaa
tak to prawda, zbiera sie kurz dlatego nie kupilam... to tylko tak ladnie wyglada:O i nic wiecej. poza tym jeszcze jest mniejszy dopływ powietrza do dziecka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze jakie nudy
ani to ladne ani praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurz sie zbiera to raz
a dwa to to , że dziecko nie widzi nic przez tą szmatę i zwyczajnie nie chce być w łóżeczku. Ja miałam dla pierwszego dziecka i po 2 tygodniach go zdjęłam. Zamierzam kupić zwyczajne łóżeczko bez takich obwiesi na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
jak sie zbiera kurz to istnieje takie urzadzenie jak pralka!!! Nygusy!!! A do pani ktora pisze ze dziecko nic przez szmate nie widzi, a jak szmaty nie ma to co oglada? Sufit!!!! Mi sie baldachim podoba, mimo iz przy lozeczku naszej pociechy go nie ma, bo to chlopiec i dziwnie by wygladało, ale jak bym miała dziewczynke to baldachim był by na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurz sie zbiera to raz
Pralka? Musiałabym to prać non stop. Wiesz co to roztocza? Nie wiesz to poczytaj. Im mniej dywanów, pościeli, baldachimów, pluszaków itd przy dziecku tym lepiej dla maluszka. Poza tym po kilkunastu praniach ten baldachim wcale nie wygląda jak ozdoba tylko wręcz przeciwnie. Dziecko nie widzi sufitu bo przecież to osłania sporą część łóżeczka, a maluszek nie potrafi przekręcić główki tak żeby było mu wygodnie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kilka kompletów poscieli z baldachimem i prałam systematycznie prasowałm i moje dziecko nie ma alergi i ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa oliwwki
ja mam baldachim taki ślicznyz kokardą:) nie zauwazylam by sie zbieralo na nim tak duuuzo kurzu:)) zawsze mozna raz w tygodniu zdjąc baldachim wyprac a jesli ktos nie chce sie bawic z praniem mozna wytrzepac na balkonie i niech lezy na balkonie an swiezym powietrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na balkonie
bardziej się kurzy niz w pokoju, a swoją drogą dla synka tez moze byc taki baldachim, dlaczego tylko dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prócz tego że ładnie wygląda to chyba nic więcej.a nawiasem mówiąc wcale mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zamierzam kupić łóżeczko drewniane,regulowane z przewijakiem i szufladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska filipka
a u Nas sprawdza sie super! Małemu śiwtło zapalone wieczorem nie przeszkadza, nie razi go w oczka, telewizor go nie rozprasza przy zasypianiu itd. szczeże polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od upodobań dziecka. Córka mojej znajomej płakała, jak ją wkładano do łóżeczka z baldachimem i nie chciała w nim leżeć. Jak zdjęto baldachim, nie płakała i problem znikł. Widocznie niektóre dzieci się tego boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×