Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gryzzelda

szafki kuchenne bez uchwytow

Polecane posty

Gość gość
Wszystko możliwe, że w meblach biurowych ten system nie jest za dobry ale w meblach w domu w pokoju lub w kuchni wydaje mi się, że bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mam cos takiego w pracy,i samootwierające sie,czy stuknę kolanem ,fotelem to szuflada atakuje ,kosz jest elektryczny sam sie chowa,ale wszystko jest sporadycznie uzytkowane bo to nie kuchnia,w takiej gdzie faktycznie sie gotuje i ze wszystkiego korzysta uważam ze lsniace przody i brak uchwytow to zupelnie niewygodne i niepraktyczne a modne i drogie." Mialam w kuchni fronty biale lakierowane i bez uchwytow. I to od poludniowej strony kuchnia byla.i jakos dziwnie ale bylo to mega praktyczne. Nie widzialam zadnych paluchow a jakiekolwiek slady wystarczylo przetrzec miekka szmatka. Bardziej mnie denerwowalo wczesniej czyszczenie okolic uchwytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej podoba się ten system w kuchni jest dosyć uproszczony zwłaszcza podczas kuchennych rewolucji, gotowaniu pieczenia, gdzie przeważnie mamy brudne rece i ciężko jest coś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię takie ułatwienia , ale czy ktoś z was już ma takie coś w domu, na codzień jak to wygląda używanie z takich mechanizmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas lubi coś innego ja mam w domu tego typu meble i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grefka
System tip-on jest bardzo praktyczny , ZWŁASZCZA w kuchni. Jeśli ktoś dużo gotuje to jest bardzo duże ułatwienie, bo można łokciem, kolanem, czy paluszkiem otworzyć sobie szufladę, która samodzielnie się wysuwa. Cichy domyk do zestawu też jest przydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paluszkiem to chyba mała przesada, bo chyba takie czułe to nie są one? Chyba się , że myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce tip-on u siebie! i widziałam dokładny opis tego ostatnio na jakimś blogu, to jest meeega :) zajarałam się jak gwizdek. Odszukam jeszcze raz i chyba zamowie regał w nowym roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super bardzo mi się takie coś podoba, a czy to jest takie funkcjonalne w życiu? U moich znajomych i u mnie nie mamy czegoś takiego więc tak się zastanawiam czy to takie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka ma takie zamknięcia we wszystkich szafach i szafkach w mieszkaniu. Bardzo mi się to podoba, ale jak sobie myślę, że jakbym miała specjalnie domykać każdą szafkę z osobna to chyba podziękuję... Praktyczniej i szybciej po prostu puścić szafkę, a ona sama się domknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ułatwia życie z tego co widzę na maksa. A ile trzeba na takie meble kuchenne czekać na zrearlizowanie takie zamówienia i projektu wraz z montażem u tej firmy fawre, co mowa wcześniej w postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam, to około 3-6 tygodni zależy co i ile mają zamówień. Ale wydaje mi się, że warto poczekać i mieć super wnętrze dobrze zaaranżowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas oczekiwania nie jest duży, ja czekałam aż 3 miesiące u innej firmy na sam projekt czekałam, aż miesiąc czasu, potem chciałam zmiany następny miesiąc prawie i realizacja. Dlatego warto czasem przed realizacją popytać na forach o jakiś sprawdzonych firmach, aby uniknąć takich sytuacji. A najlepiej firmę od znajomych, którzy realizowali zamówienie no i się widziało ich relaizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie jestem przekonany do tego typu rozwiązań. Sam zamawiałem u siebie meble od lokalnego stolarza z tym, tylko, że nogi były robione na zamówienie w http://www.dif.com.pl/ - żeby można było łatwiej sprzątać pod szafkami. Ale są gusta i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak szafki z uchwytami to dużo wygodniejsza rzecz. Choć ja też kiedyś kupiłam same szafki, a później tylko domontowałam same uchwyty. Zamówiłam takie ładne, designerskie na http://www.eurofuturo.pl . Polecam sklep, tam jest dużo fajnych akcesoriów do mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby było potrzeba uchwytow i tego typu rzeczy to wystarczy wam ta strona www.akcesoria.heban.pl maja ogromny wybor roznych akcesoriow do mebli, drzwi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo tutaj - też mają uchwyty do szafek i duży wybór jeśli chodzi o akcesoria meblowe www.artmeb.pl - zamawiałam u nich ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam takie bez uchwytow i skonczylo sie tak, ze nie przypadlo mi to do gustu, uchwyty dokupilam w tym sklepie www.marex.biz.pl ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne uchwyty i inne akcesoria do mebli na pewno znajdziesz tutaj www.marex.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli szukasz w takim razie dobrych uchwytow to smialo moge polecic Ci te stad www.regalka.pl powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ciekawych dodatków do mebli, to zdecydowanie polecam https://sklep.hart-metale.pl/ . Ja zawsze kupuję tam uchwyty i różne części do robienia mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie kilka dni temu dotarły szafki metalowe ze sklepu Limesto, już złożyłem i wyglądają dobrze, tak jak to było pokazywane na zdjęciach na ich stronie limesto.pl. Sklep myślę, że warty uwagi jeśli ktoś szuka mebli bardziej technicznych – socjalnych, medycznych, czy warsztatowych. Ja akurat kupowałem wyposażenie do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie frontów, o których toczyła się tutaj dyskusja mogę wam polecić firmę www.alumex.koszalin.pl Oferują fronty aluminiowe i szklane. Ja zdecydowałam się na te drugie i jestem zadowolona ze swojej decyzji. Świetnie wyglądają i są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×