Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kristal Karington

szukam towarzystwa na Heineken Opener 2011

Polecane posty

Gość daughter from poland
Jaaaaa mam ten sam problem ze znajomymi i inymi gustami muzycznymi, tudzież niechęcią do spędów koncertowych, więc jakby się stworzyła jakaś przypadkowa grupa, to czemu nie :) teraz będzie 10ta edycja, więc lineup powinien być powalający i nie powiem, mam pewne oczekiwania o do niego, wiec na 99% i tak się wybiorę, pytanie tylko w jakim towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Coldplay...I like it;) Jak dalej bd tacy dobrzy artysci to chyba rzeczywiscie pojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaaaa3
coldplay- genialnie! :) też jestem z Łodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popisałamsię
wpis z 30.11 jest mój, mam temat w ulubionych, zajrzę tu za jakiś czas i może coś się uda nam zorganizować a coldplay...lepiej późno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popisałamsię
na razie nie wiadmo chyba nic więcej oficjalnie, ale można mieć pewne przypuszczenia i lepiej niech się spełnią! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popisałamsię
przypuszczenia np. na podstawie tego, kto wydał płyty w 2010 i kto planuje wydać w następnym, przed sezonem festiwalowym i wspisuje się w klimat openera poczekamy-zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkka
hej ja tez jade na 99% i tez nie mam z kim takze czekam na e mail :) aha i tez uwielbiam DOBRĄ MUZYKĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tag
Hej, jestem ze Szczecina i szukam kogoś, kto jedzie na Opener'a w tym roku. Byłam już na dwóch edycjach, ale w tym roku nie mam z kim pojechać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na mail: ab03lo2@o2.pl. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin:)
hej ja jestem z gdyni i wsumie jestem co roku na heinekenie:), moge potowarzyszyc komus w tym roku jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calvados Royal
Hej! Tu festiwalowiczka z Łodzi. Okazało się, że niestety muszę jechać w tym roku sama, a nie ukrywam, że miłobybyło wybrać się do Gdyni z jakąś przyjazną duszyczką. Czekam na nowe openerowe znajomości i kompana do podrózy i zabawy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada, ale szczerze mowiac tez chcialabym pojechac na Opener, ale nie mam z kim- znajomi albo praca,albo nie maja pieniedzy. Jestem z Zielonej Gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Także jestem z Łodzi. Widzę, że już dwie osoby z tego miasta szukają towarzystwa, więc może nawiążemy jakiś kontakt? Ponad 3 tygodnie jeszcze zostały, czas więc jest i dobrze byłoby się spotkać wcześniej i zobaczyć, czy nie działamy sobie na nerwy po pół godzinie. Jadę na pewno, więc nie ma problemu, że się rozmyślę dwa dni przed wyjazdem. Mam zamiar jechać na całe 4 dni festiwalowe, ale może być nawet dłużej, mogę się dostosować w pewnym zakresie. Mogę się także zatroszczyć o nocleg. Aha, preferuję kwatery, namiot odpada. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to pisać: sheldon@autograf.pl lub gg: 26658702. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×