Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilka123445

Problem z facetem

Polecane posty

Gość Lilka123445

mój facet pije raz w tygodniu ,albo i częściej? często się upija pije najwięcej z kolegów.. wogóle często mnie wkurza tym ,że np długo się nie widzimy ja przyjeżdzam ,a on zaprasza kolegów. A on już ma ponad 30 lat to ja bym tak mogła robić bo jestem 10 lat młodsza ,ale tak nie robię ,że tylko pije ze znajomymi .. A on to nawet do kina ich zabiera bo tak woli niż pójść we dwoje ,albo wyjechać gdzieś we dwoje.. Poza tym nie mówi mi wogóle komplementów.. już obcy faceci mówią typu moi ,,adoratorzy" ,ale on rzadko.. Mimo ,że wyglądam nawet lepiej niz kiedyś bo widzę to po reakcji innych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka123445
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka123445
powie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddsfdsdsf
ale o chooj ci chodzi? nie rozumiem nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddsfdsdsf
maszs raptem 20 lat a piszesz, że wyglądasz lepiej niż kiedyś.. hehehe - dobre! ;) mój facet pije raz w tygodniu.... często się upija pije najwięcej z kolegów.. - no to często się upija czy pije raz w tygodniu bo raz w tygodniu a słowo często to różnica. hehehehe Poza tym nie mówi mi wogóle komplementów... no bo nie wszyscy lubią to robić tym bardziej, że on ma 30lat a ty 20 więc jesteś dla niego smarkulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka123445
no bo to widzę ,że np 2 lata temu się tak za mną nie oglądali i komplementów było mniej..i po tym tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka123445
a co do picia to się poprostu martwię ,że wpadnie w jakiś nałog w koncu jak tak pije regularnie .. poza tym jeszcze bym rozumiała 20 latka co pije ,ale 32 latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka123445
dfddsfdsdsf- a nie chciałabyś żeby czasem powiedział Ci komplement?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×