Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butaaaaaaaa

jakie buty na rozmowe kwalifikacyjna??

Polecane posty

Gość butaaaaaaaa

nie wiem jakie buty beda odpowiednie czy wypada jeszcze chodzic w czółenkach? na zime mam buty na plaskiej podeszwie, zamszowe czy to wypada w takich isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze staram sie nakladac obcasy teraz jest zimniej wiec nakladam takie buty na obcasie wiazane do kostek wydaje mi sie ze wypada nalozyc buty gdzie jest maly obcas chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butaaaaaaaa
wlasnie nie mam takich za kostki:/ ale sniegu jeszcze nie ma wiec chyba pojde w czółenkach i tak bede miala spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butaaaaaaaa
a mozesz pokazac jakie buty Ty zakladasz? moze znajdziesz podobne w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pierwsze wrazenie sie liczy - ale wrazenie to nie......buty czy spodnica tylko raczej Twoje zachowanie.........(a ubior to moze z 10% a tego buty kolejne 33% ;-)))))))))) takze ogolnie nie ma to zadnego znaczenia - no chyba ze jest to jakas praca ktora wymaga prezencji nog itd. np. modeliki w kazdym innym przypadku - to nie bedzie czynnik przesadzajacy - uwierz mi;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butaaaaaaaa
Zostalam zaproszona na druga rozmowe i nie chce źle wypaść wiec moze pojde ubrana tak jak bylam na pierwszej Ubiór jest istotny o czym zdążyłam się już przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubior - nie, ntomiast ogolne wrazenie - tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butaaaaa
tak ale na ogólne wrażenie składa się w jakimś % również ubiór szczególnie jeśli startuje się na takie stanowisko nie wyobrażam sobie przyjść np w moich codziennych ciuchach mam zupełnie inny styl i z pewnością miałabym dużo mniejsze szanse na dostanie tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zawsze chodze w glanach
idealne buty na kazda pore roku :P polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam w adidasach na rozmow
ie w sprawie pracy na stanowisku biurowym w kadrach w pewnej firmie a mimo to pracę dostałam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy sie ogolnie prezencja a to i tak w malym stopniu - bo bardziej zachowanie robi tzw. pierwsze wrazenie - a buty , spodnica w prazki czy w paski lub kolor paska nie ma znaczenia;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jakie stanowisko. wiadomo im wyższe zarobki to wypada się lepiej ubrać ;p albo jak idziesz na przedstawiciela handlowego itp. Ale sorry, jak ktoś idzie na rozmowę do sklepu lub galerii to po co ma się tak odwalać? ja dziś idę na rozmowę w zwykłym polarku w kratkę adidasach i bez makijażu. mam być sprzedawcą w sklepie meblowym, więc nie będę tam szła w szpilkach i koszulach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×