Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość aa..
ja jestem z poludnia wiec do wroclawia dla mnie za daleko :(( poczekam moze na jakies kolejne spotkanie w krakowie? tam w sumie najblizej póltorej godziny jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mnie też by się przydał taki doktor :) Najlepiej internista, psychiatra i chirurg w jednym :P Spotkanie w Krakowie? Hmm, jeśli o mnie chodzi, to kto wie... może w przyszłości być i w Krakowie. Ale najpierw chcę aby z tym Wrocławiem się udało i wtedy się okaże czy kolejne będą miały rację bytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Widze, ze dzisiaj pustki na topicu. No tak ale w koncu to poczatek weekendu wiec jakos specjalnie mnie to nie dziwi. CallMeBlondiee -- czyzby handra Cie dopadla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć UgaaaBugaaa :) Nie da się ukryć, że odnotowałam znaczący spadek nastroju. Przyczyna jest prosta - świadomość, że zamiast rozkoszować się weekendem, pójdę ze spuszczonym łbem na uczelniane zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Jest kto? ja oglądam MGŁĘ na Polsacie. Nie wiem po co mi takie atrakcje na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam z torebki ;) pewnie z kubka albo z miseczki :P ale masz pory posiłków :P ja ostatnio odżywiam się całkiem zdrowo - od 2 miesięcy - jestem z siebie dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :) W międzyczasie poddaję się zabiegom upiększającym, coby jutro czuć się trochę pewniej w szkole, przynajmniej pod względem wizualnym, choć za pewne niewiele mi to da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kultura, wciągnęło Cię saneczkarstwo? hehe może jakiś olimpijczyk w Tobie drzemie ;) :P u mnie trwa pietnasta minuta polsatowskich reklam więc sobie leżę i czekam, aż w przerwie reklam znowu puszczą kawałek filmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Miała dziś sprawdzian z historii i pisała że nic nie umie. To sobie pomyślałem o świetnie :P po sprawdzianie zadzwonię by dodać otuchy, pocieszyć ale okazało się że chyba nie poszło Jej aż tak żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondiee, jakoś Ci nie zazdroszczę tych zajęć jutro :P hyhy A ja już mam max-stresa przed następnym weekendem. Mówiłam sobie dziś pare razy ten referat, ale mam jakieś zaniki pamięci :P a jak stanę przed tłumem (czyt. 20 osób), to w ogóle czarno to widzę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Suu będzie git :) Musi być Kinky, nieśmialcze jeden! Co ta dziewczyna ma Ci napisać, żebyś zadzwonił? Chyba, żadne to sekrety, lecz niech się sam zainteresowany wypowie, walkę z nieśmiałością w sobie toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jakoś dziś okazji nie było (kolejna wymówka). Piszemy ze sobą tak, że już dawno powinienem przylecieć do niej na skrzydłach i mocno wyściskać :P Dla mniej wtajemniczonych to chodzi o to że poznałem na czacie pewną dziewczynę i ciągle ze sobą piszemy :) no i ja próbuje sie jakoś zebrać wy do niej zadzwonić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, a ja bylam świecie przekonana, ze tu nikogo juz dzisiaj nie bedzie. Czesc zatem raz jeszcze. :) CallMeBlondiee --powodzenia jutro, przyda Ci sie. :) Czyzby domowe SPA? :) Kinky i Kulturka widze ostro sie motywują wzajemnie i w sumie o to chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaBugaa 🌼 widzę, że stopka się pojawiła u Ciebie :) Na topiku zawsze cisza, dopóki ktoś pierwszy się nie odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym mieć jakiś cel kiedy bede dzwonił bo tak to nie wiem co powiedzieć. Najlepiej żeby znowu coś Jej nie wyszło to w tedy zadzwonie i pocieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala suu -- racja, ale zaczątek weeku spowodowal mala rotacje dzisiaj na naszym topie. Ciesze sie, ze Wy jestescie. Skromnie przyznaje, ze stopka mojego autorstwa, wymyśliłam ja wczorajszej nocy, pasuje do mnie jak ulał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×