Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość Najbardziej szara mysz
Cześć:) Widzę, że temat stanął w martwym punkcie. Może umarł śmiercią naturalną... Mam nadzieję, że nie :) Ja pisałam tu 5 lat temu, własnie odnalazłam moje stare wpisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej Szara Mysz
Mam nadzieję, że odnajdą się jakieś osoby, które podejmują walkę z niesmiałością. Przez te 5 lat muszę stwierdzić, że moje zycie się zmieniło w pewnym sensie, ale nie jestem z siebie zadowolona do końca. Na pewno jestem bardziej śmiała. Wyjazd do dużego miasta pozwolił mi przełamać swoje lęki. Nawet moja przyjaciółka stwierdziłą, że dużo mi to dało i bardzo się zmieniłam. Często jestem teraz duszą towarzystwa na imprezach. Lubię bardzo rozmawiac z ludźmi, żartować, mam duzo znajomych. Potrafię zagadać do obcego faceta na imprezie i zacząć z nim flirtować. Teraz jestem lubianą osobą, wszędzie mnie zapraszają i tak dalej. Czasami mam za mało czasu na obowiązki lub musze rezygnowac z niektórych spotkań. Problem mam jeszcze z wygłaszaniem prezentacji, ale przełamuję swoje lęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej Szara Mysz
Szkoda, że tu tak cicho. Mamm nadzieje, że ktoś jeszcze dołączy z starych grupowiczów lub całkiem nowe osoby :P Razem łatwiej przełamywac swoje lęki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×