Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość 33 na karku
Ugaaa Wracaj na studia! też zdarzyło mi się zawalić czy zrezygnować, nie raz, nie dwa... ale w końcu zawziąłem się i skończyłem i nie żałuję! dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura A ja zawsze jak idę ulicą to patrze w oczy ludzią lecz często tylko przez chwilkę bo nie odwzajemniają mojego spojrzenia. Ale jak dzisiaj przechodziła obok mnie jakaś Pani to spojrzeliśmy sobie oboje głęboko w oczy i to tak trwało przez kilka sekund. Zrobiło mi sie wtedy strasznie gorąca :P bo za długo sie na mnie patrzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka omena
kinky reggae przystojny jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeBlondiee -- powiedzmy, ze na dluzszym wyjezdzie. :) Mala suu -- ja bym radosc z referatu nazwala zupelnie inaczej ale nie chce sie wyrazac. Chodzi o czynnosc fizjologiczna. :D 33 -- dziekuje za te slowa ale ja sie juz raczej nie nadaje. :( Dobranoc 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę spać. I tak nieprzytomna wstanę, tak się zasiedziałam :P Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
tak Blondie, jeśli tylko da się zorganizować w terminie, który będzie pasował, no i w miejscu, bo to nie wiadomo, czy się nie zmieni, to jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka omena
kinky reggae bo mowisz o tym zapatrzeniu w oczu jestes romantykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
dobranoc tym co idą 🖐️ się pogubiłam kto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka omena
w sumie to i ja bym pojechala ale nie rozumiem dlaczego akurat wroclaw skoro tylko jedna osoba stamtad jest. Mi wroclaw kompletnie nie podrodze nie mozemy sie gdzies spotkac w centralnej polsce? A propo czytam temat od jakis 10 stron:) mailnelam do dominiki zeby zapisac sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
ja proponowałam Łódź, bo jest w najbardziej centralnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka omena
sam kilka stron temu byles pomarańczą i nikt cie z tego powody nie dyskryminowal. Nie chcesz to nie prowadź ze mna dialogu szkoda przed chwila zywo dyskutowaliscie z 33 a jednak ja odpadam bo? gorsza w czyms jestem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
to znaczy najbardziej centralnie położona. mam ok. 8h pociągiem do Wrocka z tego co wiem, chociaż musiałabym sprawdzić. weekendy mi pasują bo mam wolne. gorzej jak dojazd, nocą się boję jechać sama szczerze powiedziawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka omena
no wlasnie wroclaw to kawal drogi i szmat czasu sie zejdzie na podrozy ja przyszlam pozno wiec nie bede sie wcinac sami ustalaliscie ale mysle ze wroclaw jest za daleko dla wiekszosci tylko dwie dziewczyny maja blisko z tego co sie orientuje a moze zrobic wczesniej jakies spotkanie? jeszcze przed tym planowanym w styczniu gdzies w centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka omena
eh powiem to bo musze i tak poki co jestem anonimowa. Zawsze bylam otwarta, normalna. Ale jak mialam 15 lat zostalam zgwalcona. I od 6 lat borykam sie z fobia spoleczna i po prostu boje sie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym okresie przedswiatecznym raczej nie bedzie najmniejszych szans na spotkanie. Moze poczekajmy do jutra, bedzie nas wiecej to cos ustalimy jeszcze. Nie bede decydowala za wszystkich. Zle zle zle -- jasna sprawa, podroz pociagiem w nocy to spore ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21latka omena
ale jak z daleka to nie ma wyjscia by nie jechac noca, bo powiedzmy ze wyjdziemy rano to zajedziemy wieczorem, a w nocy spotkania nie zorganizujemy wiec trzeba wyjechac w nocy by dojechac za dnia. Dla mnie za daleko mozekto by mogl kto nie ma w sumie zadnych obowiazkow i mieszka blizej to moze daloby sie zorganizowac takie spotkanie bo ja niestety do wroclawia nie dojade chcialabym ale nie dam rady chyba ze z zaufana eskorta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omena a nas sie nie bedziesz bala? Napewno chcesz sie na to zdecydowac, w sumie to jestesmy obcymi ludzmi dla siebie. Nikt Cie tu nie dyskryminuje, bron boze. Bardzo mi przykro, ze Cie to spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle źle źleeee
omena a skąd jesteś? centralna Polska? jakie miasto? bo ja jestem raczej z centralnej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×