Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Kulturko a mi sie wydaje, ze my jako jedyne nie wymieniłyśmy maili z całej naszej grupy. Kinky reggae z Toba rowniez. Oczywiście nie naciskam, nic na sile przecież. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugaa, wow, bierz się za pisarstwo ;) Myślisz, że weekend-czy-nie-weekend robi różnicę dla większości z nas? ja raczej spędzam podobnie jak cały tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura, ale sobie tego maila wymysliłaś wyszukanego :P hehe CallMeeBlodniee - pewnie już po zabiegach - 'jak nowa' - i regeneruje się na jutro śpiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala suu -- tego nie wiem, kazdy ma tam jakies swoje zycie. Nawet najbardziej nieśmiały człek. Eee tam za pisarstwo, to byl taki jakis przeblysk i splynela na mnie ta zlota myśl. ;) Ja zawsze czekam do soboty i niedzieli bo zazwyczaj wtedy wybieram sie na jakas wycieczke z rodzinka. To tu, to tam. Teraz ogolnie troche mi nie dopisuje samopoczcie i jestem taka jakas nijaka. Juz za chwilke sie do Was zamelduje moi Drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UgaaaBugaaa - powiedzmy, że spa :) Ja tez chce miec fajną stopkę :p Tak w ogole, to padł mi lapek i męczę się z komorki (nie ma to, jak pisac jednego posta przez poł godziny). Jutro nie będę mogła chyba zajrzec, więc pilnujcie tu porządku ;) Tymczasem zmykam, bo rano udaję się na rzeź. Miłej soboty Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
ładna stopka? to chyba potrzebny pedicure czy coś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CallMeB -- z calego serca zycze Ci abys przetrwala ten czas w szkole bez zbednych, negatywnych emocji, trzymaj sie dzielnie. 33 -- Witaj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 na karku
hej:) ja dziś tylko zostawię ślad, bo już późno:) Ugaa, gratulacje. TYLKO jeden brakujący kawałeczek;) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, myślałam ze mi na drugiej stopce zrobisz pedicure. :( Jeden maly kawaleczek ale jakże istotny dla mnie! Dobranoc zatem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej wszystkim. Chciałam tylko się przywitać.. dzisiaj też mnie nie będzie na kafe. Ale mam prośbę zajrzyjcie na gazetę. Pozdrawiam do niedzieli. Pa! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne marki - dosypiacie jeszcze ? ;) Kultura - cierpisz na bezsenność? ja najczęściej przed trudnym dniem nie umiem zasnąć :( Posiedzieć w nocy też czasem lubię, ale ponieważ wypadałoby wstać koło 8ej, to czasem się nie kalkuluje ;) :P UgaaBugaa - to dzisiaj nie wycieczkujesz nigdzie? też uwielbiam snuć się po świecie (albo chociaż Polsce hehe ;) ) zimno i niewiadomo co robić, a mnie do tego boli gardło :( 33 na karku -Ty żartownisiu :D fajnie, że chociaż zajrzałeś - co Ty taki zapracowany? :P Dominiko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim ! Mala suu i Dominko-- 🌻 Nie dosypiam już, mam swietny budzik -- mojego kota, który budzi niezawodnie urzadzajac sobie bieganine po moim lozku. Wycieczkuje jak najbardziej, w zasadzie to ja zyje podrozami i nie potrafie dluzej usiedziec w jedynm miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugaa, tak czasem myslę, że jak bym mieszkała krok od gór, jak Ty - to bym codziennie dreptała po szlakach ;)... ale tak na rozum to pewnie i to potrafi się przejeść :P i trzeba szukać innych atrakcji ;) Ludzie, którzy zaczęli tu pisać i cicho siedzą, może czytają - piszcie! chciałabym Was poznać! Sliwko węgierko - jak mieszkasz pod Wrocławiem, to super :) uzewnętrznij się troszkę na forum ;) Marcin 84wwa - to ja pisałam o jeżdżeniu na nartach :) ale ja dopiero 3-4 sezon, więc Ci do pięt nie dorastam z umiejętnościami ;) a gdzie najczęściej jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala suu -- i tu sie mylisz z tymi gorami. Wstyd bo nie nieczęsto tam goszcze. Zazwyczaj nie mam z kim sie wybrac na eskapade po pięknych zakątkach. A samej to mi tak nie bardzo sie usmiecha. Nie przejadlo sie bo nawet jeszcze nie zdazylam w pelni tego zakosztowac :) Teraz to nawet mnie nie ma w Polsce. Co do nart to boje się nawet na nogi zakładać a co dopiero jezdzic. ;) A Tobie jak idzie jazda Mala suu? To Ty pisalas, ze mozesz przeslac e-booka? Jezeli tak to ja bylabym chetna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cicha nadzieje, ze ludzie tak niesmialo poczytujący nasz topic, wkrotce sie ujawnia i napisza cos wiecej o sobie. Śmiało, śmiało meldować się tu do nas! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky, u mnie też jest biało, ale pewnie do wieczora się stopi, bo to już 3 dzień śnieg robi takie podchody, a utrzymać się nie może ;) UgaaBugaa, zaraz Ci prześlę e-booka; to Ty generalnie przebywasz za granicą? czy całkiem chwilowo? na nartach jak pisałam jeżdżę 3-4 sezon, ale jak to przełożyć na dni, to góra 15 dni by to wyszło :D jak jest możliwość to się wyskakuje pare razy w roku na dzień w góry; jako tako sobie radzę - dla orientacji, to powiem, że nartostrady mają trudności: niebieska, czerwona, czarna, to ja jeżdżę na niebieskich i czerwonych, do czarnej jeszcze długa droga :P a wiosną tego roku to byłam na 3 górskich wędrówkach - jak nie masz chętnych pod ręką, to może kiedyś się umówimy - jak już było wspominane Blondiee też ma w planach Śnieżkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kinky ! Mala suu -- to ty jestes poczatukujaca narciarka i napewno dobrze Ci idzie, ja jak wspominalam boje sie zalozyc narty na nogi. Przeraza mnie wizja zjazdu nawet z kijkami. Ale wiadomo dla kazdego co innego! :) Na swieta zjezdzam do PL i juz nie moge sie wprost doczekac. Dlatego jakby spotkanie doszlo do skutku w styczniu to akurat swietnie by sie zgralo. Nie wiem czy nie bede musiala zaraz po nowym roku wyjechac ponownie. Oczywiscie na spotkanie stawie sie nawet wtedy, jakbym miala jechac na nie zza granicy. No problem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×