Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Heniu(Daniel)OVB

OVB Praca (dam/szukam), własna firma, OVB opinie

Polecane posty

Gość Heniu(Daniel)OVB

Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie . Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&fe ature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_t ribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&fe ature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo pięknie piszesz Ośle
Znam , widziałem , słyszałem , zajebisty filmik dla wieśniaków , Napisz za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu(Daniel)OVB
Witam wszystkich ponowniejeśli jest ktoś chętny , to sprzedam mu polisę Generali , bo mi super płacą za nią i zaproszę do współpracy z OVB !!!!!!!!!!!!! Za darmo cię zapiszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I dam ci kopa w d_upę dla lepszej motywacji !!!!!!!!!!!! I puszcze ci 57 filmików z imprez firmy. Kuu_rwa , Kto znowu zabrał klamkę z drzwi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu(Daniel)OVB
Witam wszystkich ponowniejeśli jest ktoś chętny , to sprzedam mu polisę Generali , bo mi super płacą za nią i zaproszę do współpracy z OVB !!!!!!!!!!!!! Za darmo cię zapiszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I dam ci kopa w d_upę dla lepszej motywacji !!!!!!!!!!!! I puszcze ci 57 filmików z imprez firmy. Kuu_rwa , Kto znowu zabrał klamkę z drzwi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka OVB
Witam, Jestem klientką OVB. Niestety. Na spotkaniu od pięknych słów, białych mankietów i usmiechów aż duszno się robi. Dział Analiz o którym pracownicy OVB mówią nie istnieje, KAŻDEMU oferują TEN SAM produkt (mi i moim 2 znajomym zaoferowali Compense i OVB Future Invest), ale oczywiście przekonują, że przez pare dni w dziale analiz dokonano szczegółowej analizy mojej sytuacji. Ulica na ktorej znajduje sie wedlug pierwszego wpisu dział analiz to siedziba OVB, bylam tam i nie ma tam ani jednego ekonomisty, prawnika hehehehe, gdyby ktorykolwiek tam wszedl to by sie załamał od przekretow. Przed wejsciem do budynku nie ma zadnej informacji ze to jest siedziba OVB, tak porzadna firma nie postepuje. Na pytanie jakie są koszty konkretnych produktów odpowiadają: "ale po co informacja o kosztach, skoro najważniejsza jest stopa zwrotu" ale nie informują, że stopa nie jest gwarantowana, mało tego może być przecież ona ujemna!!!! Jakakolwiek prośba o porównanie z innym produktem kończy się wysłaniem linka do strony internetowej, albo brakiem kontaktu. na spotkaniu robią kupe rysuneczków- po co masz spedzac 3 msc na szukaniu konta, kredytu, pozyczki, skoro jestesmy my!!! szkoda, ze nie informuja ze wspolpraca z nimi konczy sie na podpisaniu umowy i pobraniu prowizji, od tego czasu mozna zapomniec o jakiejkolwiek profejsonalnej pomocy. doradcy to zwykli akizytorzy, dorobkiewicze, mlodzi studenci, ktorzy nie maja pojecia o ekonomii, wystraczy zadac im trudneijsze pytanie a juz wymyslaja glupoty, a jak sie udaje debila, to wciskaja totalne brednie. kazda rozmowa zaczyna sie od wymienienia rzeczy na ktore chce sie oszczedzic, zeby troche podkrecic atmosfere i potem lecą z bredniami o milionach złotych po paru latach. jeżeli ktos chce podpisac umowe z OVB, niech wczesniej skonsultuje to z doradca innej firmy, bo potem skonczy jak wszyscy klienci ovb, ktorzy zostali przez nich oszukani! ludzie! idzcie do innych firm, ktore istnieja na rynku może krocej ale sie reklamuja i maja wiecej klintow, ovb sie nie reklamuje bo dziala na zasadzie polecen, tylko warto zauwazyc ze te polecenia sa glownie od nowych pracownikow, ktorzy zbieraja kase od rodziny, a potem jak sie skoncza znajomi to werbuja kolejnych pracownikow. mozna sie tam dosctac nawet po liceum bez matury, bez jakijkolwik wiedzy!!!!! nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekajcie od tej bandy złodziei. Z początku obiecuje się zlote góry, później jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ciekawe jak to Heniu (Daniel) się dorobił na tej piramidzie. Minęły 4 lata to w/g jego wyliczeń powinien zarabiać tak z 50 tysiaków miesięcznie. A głowę daję, że nie zarobił nic a na słowo "ubezpieczenia" Heniu ma odruch wymiotny, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergoscio45
Nie jest tak najgorzej, w internecie np. na gowork.pl/opinie_czytaj,79287 mają mase pozytywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×