Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mlodamaama..

1 miesiaczka po cc

Polecane posty

Gość Mlodamaama..

pytanie do pań które karmiły piersia przez krótki czas. Po jakim czasie dostalyscie miesiaczke i jak ona wygladala? obfita czy skapa i czy mialyscie jakies objawy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaa25
jak się niewiele karmi to podobno 1 miesiączka to jest krwawienie które pojawia się pod koniec połogu - jak jest taka żółtawa wydzielina a potem nagle pojawia się krew to to jest okres - ja jestem miesiąc po cc i tak się u mnie zrobiło - w 5 tygodniu pojawiła się krew i to już licze za okres - zobaczymy czy następny przyjdzie za 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 miesiaczkę dostalam rowno po 28 dniach po cc , 2 nastepne rowno tez po 28 dniach 1 byla strasznie obfita (MASAKRA!) nastepne dosyc obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna markaaaaaa
ja dostałam pierwsza miesiąc po odstwieniu malucha od piersi (karmiłam cztery miesiace) bardzo obfite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam 2tygodnie i pierwsza @ dostalam w 7tygodniu po cc,mega obfita i trwajaco 8dni,nastepna po 5tygodniach,rowniez obfita,trwala 7dni.po ciazy zupelnie sie moje okresy zmienily,dlbrze ze juz anty biore,bo mialam dosyc zmieniania podpaski czy tamponu co godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×