Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iceman24xxxx

czy ktoś z kafe spotkał się z drugą osobą z kafe?

Polecane posty

kto odważniejszy niech poda nick tamtej osoby? jak wyglądało to Wasze spotkanie? wspominacie je miło czy też nie? czy spotkanie było na tle seksualnym czy tylko zwykłe spotkanko zapoznawcze na kawce, piwku czy innym dopalaczu:P? Zacznę od siebie spotkałem się jakiś czas temu z jedną panią z kafe, spotkanie miało być o podłożu w jakimś stopniu erotycznym, ale nie doszło do tego co miało dojść bo ona w pewien sposób była ograniczona przez inną osobę mniejsza o to:) spotkanie pozostawiło na mnie miłe wrażenie byłem mile zaskoczony tą druga osobą nie chodzi tylko o wygląd ale o osobowość. Skończył się na spotkaniu przy herbatce i piwku miało być kolejne spotkanie lecz na tym się skończyło. Z nie wiadomych przyczyn kontakt się urwał z tą drugą osobą. Może po prostu była rozczarowana moją osobą i wolała to skończyć? Czekam na wasze historie jestem ciekawy czy oprócz mnie spotkał się ktoś inny z kafe z drugą osobą z tegoż forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy niewzruszony
krajst, napisz to jeszcze raz, po polsku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toriandjean
A gdzie nick tej dziewczyny, z którą się spotkałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bez jej zgody nie mogę na razie podać:P liczę na to, że się pojawi w tym temacie i się domyślicie o kogo chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kiedyś z jednym panem
spotkałam. wiedzielismy się 2 razy, pierwszy raz po 3 mies znajomości, i potem jakoś po 5 chyba. spotkanie bardzo erotyczne. z jednej strony nie załuję bo było bardzo.....hmm.....ekscytująco.... ale po jakimś czasie odkryłam zę koleś był nieźle jak to powiedzieć napalony...sex jest dla niego całym światem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utrzymujesz z nim do dzisiaj jakiś kontakt? liczyłaś na coś więcej niż tylko sex? czy od razu było ustalone że spotkanie ma być czysto erotyczne? Do innych a może podajcie nicki osób z którymi chętnie byście spotkali się w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie spotkalam z dwiema/dwoma:P kobiete mezczyzna! kobieta-wiele nickow mezczyzna -chudy lolo-juz tu pewnei nei bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołkowa poświata
Mi sie marzy z mistrzem cietej ale taaaak dawno go nie widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia z kim Ci lepiej było z facetem czy kobietami:P? a ze mną każda może się spotkać jeśli ma taką potrzebę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HawaiianGirl
a ja bym się spotkała z Ajronem, co prawda nie bywa tu już od dawna, ale zawsze mnie fascynował i niezmiernie bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan gejom mówimy nie:P a może byś wymienił kobiece nicki z którymi byś się chętnie spotkał? a mistrza ciętej riposty nie ma i chyba już nie będzie tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice nie spalam ani z kobieta ani z facetem tzn z nim spalam w jednym lozku ale on trzymal rece przy sobie:) mialam wtedy 23 lata chbya a on 32:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HawaiianGirl
fascynowało mnie jego mega pokoorvione i cyniczne podejście do tego łajnodołka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blelblelbleee
mam ochotę na ciepłą kobiecą kupke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HawaiianGirl czy spotkałaś później tutaj osobę która chodź trochę Cię zaintrygowała tak jak on? żałujesz że się z nim nie spotkała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy niewzruszony
chodź :O w mordę, wróć do szkoły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohydna jędza teraz są Twoje 5 minut jedziesz z koksem i wymieniaj te nicki:P pamiętaj odważni ludzie biorą wszystko a tchórze zostają z chujem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HawaiianGirl
ogólnie kilka osób było tu fajnych, ale już nie piszą, to co teraz się tu pałęta to dno, syf i poruta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz tu pisze
wiem z dobrze poinformowanych źródeł, rzadziej i pod innym nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sie spotkalam z 2 facetami
i z 4 dziewczynami. Bardzo dobre wrazenia. Ale nickow z powodow oczywistych nie podam. Zreszta 2 osoby z tego grona wciaz tu czasem pisuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HawaiianGirl bo indywidualności kafe albo znikają po pewnym czasie stąd na zawsze albo pojawiają się tutaj bardzo rzadko a idiotów tutaj nei brakuje:P setunia to co z tym naszym spotkaniem:D??? nie to żebym się narzucał:D a czemu to było big pomyłko na kafe wydawał Ci się bardziej interesujący i intrygujący niż później w realu? ja np miło się zaskoczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohydna jędza chcę wyciągnąć z Ciebie ta odwagę:P? do pomarańczy z kim Ci lepiej było z kobietami czy facetami? czy wszystkie Twoje spotkania były udane? o jakim podłożu był te spotkania erotycznym czy towarzyskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×