Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iceman24xxxx

czy ktoś z kafe spotkał się z drugą osobą z kafe?

Polecane posty

ja spotkałem się z kobietą poznaną tu na cafe, tylko raz i była to cudowna noc - przeżyłem wtedy najlepszy seks w życiu... chciałem to powtórzyć, ale ona pomimo tego, że (jak mówiła) było to dla niej równie wspaniałe przeżycie i nie żałuje tego, miała potwornego kaca moralnego, że zdradziła swojego chłopaka i więcej już się nie spotkaliśmy. Pół roku później wyszła za niego za mąż. Teraz kontaktujemy się sporadycznie, od czasu do czasu klikając na tlenie: co słychać i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys Pozdro666 i goraca tu krolowaly;) wiec jak mialabym nie znac a;le osobiscie nei znalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był okres że ja perw i naczelny założyliśmy diabelskie trio ale nic nie trwa wiecznie:P nie ma za co czekam an rewanż i odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
wtedy na kafe było fajnie :) sporo zdjęć miałem rożnych osób :) królowały draże z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys zgadza sie! bylo calkiem inaczej jak teraz:) teraz to sie troche obco czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
a i odważnych babek brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki przystojniak nawet jak dojdzie do zdrady z jej strony męża nie będziesz miał wyrzutów sumienia że rozpierdalasz czyjejś małżeństwo a dziecko może doczekać się rozwodu? czyli liczą się tylko Twoje pragnienia i cele i nie patrzysz do czego mogą doprowadzić Twoje działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kiedys nei bylo takiego chamstwa jak teraz:) kiedys sie zartowalo i bylo milo:) teraz tylko najezdzanie pozostalo;) wiec nikt nei chce sie stac tym obiektem najazdow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
SET - w sumie racja, ale i tak jest co wspominać:) ice a jakie ma znaczenie czy ona ma kogoś czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veli
ja się spotkałam z jednym facetem z kafe... nie był tu nigdy znany, w zasadzie udzielał się tylko na kilku topikach. Byłam na jednym z nich. Krążylismy wokół siebie przez wiele tygodni, bardzo, bardzo subtelnie powstawało między nami napięcie. Gdy się w końcu spotkaliśmy, była to randka trwająca tydzień :) zakochaliśmy się w sobie i byliśmy parą przez 3 lata.... stare dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iceman jeżeli to będzie tylko jedno spotkanie i tylko dla przeżycia cudownych chwil w łóżku to niczego nie rozpieprzy, ja jestem żonaty od 20 lat i zacząłem zdradzać po 9 latach od ślubu i niczego nie rozpieprzyłem, wręcz przeciwnie, myślę, że dziś kochamy się z żoną bardziej niż na początku małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veli
setunia - mało brakowało, bo mi się nawet oświadczył, ale nie chciałam za niego wyjść, czułam jakiś opór przed tym ostatecznym krokiem. Wtedy się rozstaliśmy i dobrze, bo dosłownie 2 miesiące później poznał kogoś kto był dla niego stworzony. Już są dawno po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia cieszę się że Ci się podobał:D a wiesz że może się wślizgnąć w każdą szparkę:P a tu an forum mogę Ci odp na Twoje pytanie 1.87 pomarańcza ma znaczenie bo ludzie czasami się nie zastanawiają nad konsekwencjami że zdrada można doprowadzić do rozbicia rodziny, na dziecku to się odbije a czasami nawet z zazdrości do chodzi do morderstwa bądź w ciężkiej depresji do samobójstwa Chce sobie chłopak poruchać niech znajdzie sobie singelkę nawet lepszą niż z tą którą to robił jest tyle kobiet w Polsce nawet śmiem twierdzić że więcej od facetów że każdy by znalazł sobie coś dla siebie:) dobra koniec takich tematów bo zaraz sam doła złapię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
ice za mlody jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice no nie wiem, dosc gruby te jest;) tu mi nei musiales juz odpowiadac, bo wczesniej na @ mi napisales:P Vel a Ty, znalazlas kogos innego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia zazdrosna:P? nie pomyliłem ochydna jędza napisała że złamałbym na niej swoją różdżkę:P a wyznać wam coś a nie , nie powiem tak będzie lepiej trochę tajemnicy musi być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veli
setunia, u mnie trwało to trochę dłużej, ale - TAK, znalazł się w tłumie mój mąż. Poznałam go banalnie, na spotkaniu hobbystów :) Jak na starość seks nam uwiędnie, to przynajmniej zostanie wspólne hobby ;) Ale tamtego z kafe wciąż wspominam, wspaniały człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tu sporo sie udzielalem za młody do czego? wiesz co myślę że więcej doświadczyłem życia niż nie jedna osoba dużo starsza ode mnie:P a to co mnie spotkało to nie jednego faceta by załamało albo doprowadziło do zejścia z tego świata ale muszę być silny, nie mogę sobie pozwolić na chwilę załamania czy słabości bo mam dla kogo żyć! i to podpowiem nie jest kobieta tyle w temacie i tak za dużo napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
ice - tu się zgodzę ze to delikatne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×