Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iceman24xxxx

czy ktoś z kafe spotkał się z drugą osobą z kafe?

Polecane posty

ja się kiedyś spotkałam z kimś z kafe ale to było z góry ustalone że spotykamy sie na kawie nie spotykam się z facetami dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
set jakoś zaczynam sobie kojarzyć twoją osobę.... nie jesteś czasem z Lodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys dobrze zaczynasz kojarzyc! z samej lodzi to nei ale woj lodzkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie Cię nim oplotę:P? ja mam hobby jestem kinomaniakiem :D a raczej to nie hobby kiedyś zbierałem monety i kochałem rysować:P a teraz człowiek nie ma czasu na swoje hobby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I know everything better
Iceman jak się chce to się zawsze znajdzie czas :). Mniej bzykania i nawijania kobietom makaronu na uszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka78 po co się wykrakałaś:D??? jędza i leviatan czyżbym was zeswatał:D? chcę rzucać płatkami kwiatków na waszym ślubie jak będziecie szli do ołtarza:P oj set to ja z wawy do łodzi mam rzutem kamienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veli
setunia, ponad rok. Wciąż nie mogłam zapomnieć o moim facecie z kafe... :) Jego żoną być nie chciałam, ale to był/jest naprawdę wspaniały gość. Cóż, nie dla mnie. Bardzo się cieszę, że mu się ułożyło, bo źle się czułam rzucając go... A hobby z mężem mamy fajne: ogólnie rozwój duchowy, ćwiczymy jogę, medytacje itd. To można uprawiać razem praktycznie do śmierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
SET - ja to mam pamięć, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohydna jędza wycofuje swoją różdżkę robię miejsce dla leviatana:P ja i makron i uszy:P? nie to żebym kiedyś nie robił an jednej takiej damie spaghetti na brzuszku:D kto oglądał Hot Shots będzie wiedział o co mi chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice to moze razem z Twoim wezem poogladamy jakis filmik?:classic_cool: ja jestem filmomaniaczka tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się
witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallsadbutrerfly
Mi się marzyło spotkanie z pisarzem niezrzeszonym, ale nie ośmieliłam się zaproponować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulka spóźniłaś się setunia widziała mojego węża:D Za dużo naoglądałem się rozmów w toku:D o i wrona tu przyleciała a kysz zła duszo:D:D:D a cham to chyba się zabunkrował dowiedział się o wojnie koreańsko - koreańsko i chyba schował się do schronu przeciw atomowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vel dobra decyzje wiec podjelas! widac silna kobieta jestes:) pozazdroscic takiej wspolnej pasji:) Kiedys a mzoe Ty to PO?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się
też miałam okazję spotkać sie a... trwało to bardzo długo nawet :) ale miałam dosyć i podziękowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze na pomaranczowo_______
spotkalam sie z jedna dziewczyna (nie podam nicka) na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho przyszedł gwóźdź programu jeszcze brakuje chama i cała kompanija jak za dawnych czasów:P Per jak CI się podoba mój temat:D? setunia bardzo chętnie mam ponad tys. filmów w swojej kolekcji:P Tak jestem very kulturalny chyba że ktoś mnie wkurwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodzik!! jaka zła duszo!😤:P:D A Chamu znalazł sobie lepszą kryjówkę niz schron przeciw atomowy :P:D:D moje uda:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
SET nie; ja WAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×