Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iceman24xxxx

czy ktoś z kafe spotkał się z drugą osobą z kafe?

Polecane posty

Levviatan wiem ale tak profilaktycznie napisałem gejom mówimy nie:P a jakby była inna odp to bym się teraz bał po cokolwiek schylać przy kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkalem sie z Boratka, miala byc kawa i papierosy skonczylo sie na orgiach w kisielu i oleju silnikowym. Zboczeni jestesmy i grzeszymy do tej pory. Lubi jak ją okladam swiezym porem po tylku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie mogę wyciągnąć z Ciebie tego ale mogę zastosować w Tobie incepcję czyli wkraść się do Twojego snu i podrzucić Ci ideę np że jesteś odważna a Ty w to uwierzysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia si:P ale tylko na mejla:P bo tu za dużo jest idiotów żeby jakaś pomarańcza zszargała mój wizerunek czysty swoim idiotycznym komentarzem:D ostry_meksykanin Twoja opowieść mnie zaintrygowała:D ale jesteśmy za duzi żeby wierzyć w bajki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
i spotkalem sie z 3 paniami :) z 2 erotycznie - obie w tym samym czasie :classic_cool: z 3 na kaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohydna jędza na pewno nie ze mną:D ja jestem jak dobra wróżka chcę wyciągnąć swoją różdżkę i spełnić Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza za mało szczegółów:P wyraź swoją ekspresję i napisz coś więcej:P ludzie ni bójcie się ja nie gryzę nie poprzestawiajcie tylko na prostych i banalnych odp:P PS> wasz też wkurwia ta reklama herbol co się cały czas pojawia :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
spotkałem sie z osoba z cyfra 25 w nicku :) daaawno temu była tu bardzo znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
z liczbą 25 ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz w swojej kuli nie widzę jeszcze nicków z którymi byś się chętnie spotkała lecz nie masz odwagi za mało mam praktyki w jasnowidzeniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohydna jędza -> uchyl rąbka tajemnicy? z kim chciał byś się spotkać? ;p ewentualnie którego byś chciała wykorzystać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] kiedys tu sporo sie udzielalem czyzby to byla Gorąaaca?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia zapytałaś się czy mam 24 lata odp co oznacza tak :P najpierw podaj mejla:D meksykaniec to wywołaj tego zwyrolka swojego:D pomarańczo napisz jak przebiegały te Twoje spotkania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
Przebiegały bardzo dobrze, jedno trwało 3 dni w jednym z warszawskich hoteli :D mile wspomnienia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tu sporo sie udzielalem
SET bingo znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romano-Sexmacher
Setunia, zruchać Cię? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewętualnie popełnij rytualne
Z jedną się spotkałem, stricte na seks...było przezajebiście, a takiego zaangażowania w lodziku daaaawno nie widziałem :classic_cool: Ale to było dawno temu, nick się już tu nie udziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×