Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smuutnana

samoooooootnaaaa smutnnaaaa żonaaa

Polecane posty

Gość smuutnana

podrzuciłam moje dziecko matce na 2 dni zeby je popilnowal (ZRESZTA TO DLA NIEJ PRZYJEMNOSC-SAMA TAK MOWI) bo mieszka sama wiec ma z kim pogadac, z kim isc na spacer::) matka wyjezdza za dwa dni za granice bardzo daleko do pracy wiec chcialam skorzystac z tego ze jescze pare dni jest w polsce i dalam jej dziecko by z męzem gdzies wyjsc we dwoje np. na miasto do kina, do kawiarki, na lody, cokolwiek;) nasza rozmowa wygladala tak: JA;- - wyjdzmy gdzies i skorzystajmy z tego ze moja matka popilnuje dziecko, pojdzmy gdzies razem we dwoje, bo potem nie bedzie takiej okazji bo nie bedziemy mieli z kim dziecka zostawić... MĄŻ;- eeee po co, nie ma sensu isc nigdzie w taką pogodę.... nie chce mi się.... JĄ;- ale potem nie bedziemy mogli sami juz nigdzie pojsc... a jak bedzie zła pogoda mozna iść do kina tam deszcz nie pada w restauracji czy na lodach tez jest dach nad głowa:) MĄZ;- a idż sama, weź sobie pochodź sama, albo idź z kolezanką JA;- dzwonilam po kolezankach (mam tylko 2 bo jestem nowa w tym miescie) i zadna nie moze w te dwa dn i nigdzie sie wyrwac, tez mają swoje życie.... (naprawde do nich dzwonilam) a on zakonczyl rozmowe, wlączyl oczywiscie telewizor, potem net, nakroił sobie kanapek i siedzial przed tv , nawet nie przytulił, n awet nie skorzystal ze dziecka nie ma w dom,u i moglismy poszalec, polezec dlugo razem i sex al;bo coś... cokolwiek, a mnie tak szlak trafił... mi sie ciśnienie podniosło i wykrzyczalam mu :" jestes jak stary dziad, zachowujesz sie jakbysm y byli 10lat ze sobą, a jestesmy 3 lata razem! męczy mnie to, o sex sie musze prosić a przeciez dbam o siebie , maluje sie, farbuje wlosy, sgtaram sie jak mogem, przy porodzie nie byles wiec nie widziales mnie w złej sytuacji, no o co chodzi?>??? kurde........ i ucieklam do pokoju dzieciecego i tam zasnęlam... on przylazł za mną i powiedzial ze mi tylko sex w glowie i rozrywki i wyjscia nna miasto, no klurcze, ale jak ktos siedzi tylko w dpomu z dzieckiem i jedyna rozzrywka jest ogladanie serialu to mnie szlak trafil!!!!!!!!! dodam ze on nie jest zmęczony bo nie pracuje codzien nie..... nie zdradza bo nie robi tajemniczych wyjsc, zawsze odbiera telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×