Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama stasia_____

zajęcia dla dzieci w Krakowie

Polecane posty

Gość AMA Film Academy
AMA Young Film Warsztaty filmowe dla młodzieży 01-02.04.2017 AMA Film Academy - Realizuj z Nami swoje pomysły! Nasze warsztaty to najlepszy i najprostszy sposób by zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu realizacji filmowej. Dobrze przygotowani wykładowcy aktywnie działający w branży filmowej pomogą rozwinąć młode umysły podpowiadając i służąc radą. Szkoła dysponuje najwyższej klasy sprzętem, salą kinową, zdjęciową i montażową. Jest to wyjątkowa okazja by zobaczyć jak wygląda i funkcjonuje Akademia. Studenci AMA Film Academy to młodzi ludzie pełni pomysłów i pasji, których prace biorą udział w wielu Konkursach i Festiwalach Filmowych, min. w Krakowie, Koszalinie i Łodzi. Prowadzone przez nas kursy to nie tylko możliwość rozwoju zainteresowań, ale i późniejszej nauki w AMA. Warsztaty kończy oddanie wspólnie zrealizowanej etiudy filmowej i otrzymanie przez każdego z uczestników Certyfikatu AMA Film Academy. Prowadzący: Igor Mołodecki - reżyser, scenarzysta. Większość jego prac otrzymała nagrody na festiwalach ogólnopolskich i zagranicznych m.in. w Los Angeles, Seulu, Wiedniu, Poznaniu i Krakowie. Zajmuje się także edukacją filmową. Prowadzi warsztaty filmowe pod patronatem UNESCO. Czas trwania warsztatów: od 10.00 do 18.00, 01-02.04.2017 Zapraszamy! Do 31. marca trwają zapisy Link do warsztatów: http://akademiamultiart.pl/warsztat/warsztaty-ama-young/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha34
muzyczne zajęcia? moje dzieci muzykalne nie są. i na szczęście nie próbują swoich sił :) chodzą za to na wspinaczkę do fortecy. młodszy zaczynał jak miał 4 lata, chyba lepiej się wspinał wtedy niż chodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sihir
Zapraszamy na nowe zajęcia w naszym studio dla dziewczynek 5-6 lat. Oferujemy ciekawą alternatywę dla klasycznych zajęć tanecznych- Taniec orientalny dla dzieci. W naszym studio już od paru lat działa grupa dziecięca 7-11 lat. Formacj Mini Sihir jest Mistrzem Polski i Mistrzem Europy w dziecięcym tańcu orientalnym. Podczas licznych wydarzeń kulturalnych stwarzamy naszym małym tancerkom możliwość występowania i prezentowania swoich postępów w nauce. Łączymy pracę nad rozwojem fizycznym dziecka, muzykalnością i odwagą występowania przed publiką. Zapraszamy serdecznie do zapisów i na zajęcia- 7-11 lat- wtorek godzina 18.00, zajęcia 5-6 lat środa godzina 17.00 www.sihir.pl a tutaj występ naszej formacji https://www.youtube.com/watch?v=6VNq-Kt-F18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze zajęcia dla dzieciaków - capoeira. Ogólny rozwój (jak bardziej skomplikowany wf), dyscyplina, muzyka, kultura, obowiązkowość, dobra zabawa. Ja akurat polecam tą szkołę: http://capoeiradladzieci.pl/ Mają też zajęcia dla młodzieży i dorosłych: http://krakowcapoeira.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moich chłopców zapisałam do szkółki piłkarskiej MOS Wschód i muszę przyznać że świetnie organizują dzieciakom czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam same pozytywne opinie o Mos Wschód więc też zapisuje moją córkę tam ale na zajęcia taneczne, syn moich znajomych chodził do szkółki piłkarskiej i byli zadowoleni więc myślę że taniec też będzie super prowadzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisuje od tego roku córkę na taniec do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wschód, słyszałam same dobre opinie o tym ośrodku, mojej znajomej syn chodził do szkółki piłkarskiej i byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mój syn chodzi od tego roku szkolnego na zajęcia piłki nożnej w MOS Wschód. We wrzesniu sa za darmo, więc młody ma jeszcze czas się chwilę zastanowić czy mu sie podoba, czy nie :) Ogólnie ośrodek ładny, nie odstrasza jak niektóre, no i syn mega zadowolony, także na razie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaAmelki
My z Amelką też długo szukałyśmy, aż w końcu bardzo miło zostałyśmy zaskoczone. Egurrola Dance Studio to świetne miejsce, serdecznie polecamy z córeczką https://taniec.com.pl/kr/grupy/dzieci/ U nas pora na zmianę grupy wiekowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Ola chodzi na zajęcia do MOS Wschód i jest bardzo zadowolona :) Zawsze wraca z uśmiechem z zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci wolą bardziej ruchowe zajęcia, zapisałam dwóch moich synków na zajęcia z piłki nożnej do MOS Wschód i są bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia883
Moja córka chodzi na zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej prowadzone w Szkole Mistrzostwa Sportowego na ul. Grochowskiej 20. Zajęcia prowadzone są przez dwóch trenerów, którzy skupiają 100% uwagi na dzieciakach i mają do nich podejście. Córka wraca zawsze zadowolona i nie może doczekać się na kolejne - zabrała ostatnio koleżankę która tez się zapisała (pierwsze zajęcia są u nich bezpłatne). Szczerze polecam mają stronę internetową http://www.hifivegym.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Corka chodzi do MOS wschod na tance, super maja Pania i bardzo fajne zajecia:) syn jak podrosnie chcemy go zapisac tam na pilke ale narazie za malutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur
Dnia 6.04.2019 o 11:21, Gość Renata napisał:

Corka chodzi do MOS wschod na tance, super maja Pania i bardzo fajne zajecia:) syn jak podrosnie chcemy go zapisac tam na pilke ale narazie za malutki:)

Nasza tez tam uczeszcza,zona zapisala ja ta zachecona opiniami znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka

Nie wiem jak jest ale słyszałam że w MOS Wschód jest spoko. Mieszkam obok i widzę dużo dzieciaków, zresztą na osiedlu słyszę dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Posłaliśmy naszą Kingę do Miejskiego Osrodka Sportowego Wschod na Szkolnym, fajne miejsce, córcia zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha999
Dnia 25.10.2018 o 12:14, Gość gość napisał:

Moje dzieci wolą bardziej ruchowe zajęcia, zapisałam dwóch moich synków na zajęcia z piłki nożnej do MOS Wschód i są bardzo zadowolone

To tak jak moje. Tzn mam dwie córy,obie chodza na tance do MOS-u.Fajni trenerzy, dziewczyny nie moga sie doczekac kiedy pojda na zajecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha999
Dnia 25.10.2018 o 12:14, Gość gość napisał:

Moje dzieci wolą bardziej ruchowe zajęcia, zapisałam dwóch moich synków na zajęcia z piłki nożnej do MOS Wschód i są bardzo zadowolone

To tak jak moje. Tzn mam dwie córy,obie chodza na tance do MOS-u.Fajni trenerzy, dziewczyny nie moga sie doczekac kiedy pojda na zajecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha999
Dnia 25.10.2018 o 12:14, Gość gość napisał:

Moje dzieci wolą bardziej ruchowe zajęcia, zapisałam dwóch moich synków na zajęcia z piłki nożnej do MOS Wschód i są bardzo zadowolone

To tak jak moje. Tzn mam dwie córy,obie chodza na tance do MOS-u.Fajni trenerzy, dziewczyny nie moga sie doczekac kiedy pojda na zajecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaaa
Dnia 25.10.2018 o 12:14, Gość gość napisał:

Moje dzieci wolą bardziej ruchowe zajęcia, zapisałam dwóch moich synków na zajęcia z piłki nożnej do MOS Wschód i są bardzo zadowolone

To tak jak moje. Tzn mam dwie córy,obie chodza na tance do MOS-u.Fajni trenerzy, dziewczyny nie moga sie doczekac kiedy pojda na zajecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
Dnia 25.10.2018 o 12:14, Gość gość napisał:

Moje dzieci wolą bardziej ruchowe zajęcia, zapisałam dwóch moich synków na zajęcia z piłki nożnej do MOS Wschód i są bardzo zadowolone

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy na Szkolnym! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×