Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany8283

Pomysł na zaręczyny.

Polecane posty

Gość 5yg
zabierz ją na dach jakiegoś budynku , tam zorganizuj kolacje , muzyke itd i się oświadcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany8283
myślę że moja dziewczyna tez by chciała abym oświadczył się przy jej rodzicach ale ta opcja na pewno odpada, po pierwsze że mieszkają daleko a po drugie ze stresu bym nie dał rady :) Dzięki wszystkim za pomysły, prawdopodobnie zrobię tak jak większość pisała czyli spontaniczna akcja (oczywiście pozornie) spacer w parku wieczorem w górach. Wcześniej może ukryje tam gdzieś bukiet kwiatów na tę okazję i jakoś to będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechaj sie
przy rodzicach? Nie:) dla niej samej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo mi
ja tam bym chciała w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nastazja chowaj się!! każdy pomysł jest dobry, bo ma stać się wyjątkową chwilą. wiec daruj sobie" - to jest forum, dziecko. FORUM. I mogę pisać, co chcę i jak chcę :) Paniała? Czy użyć WIELKICH LITER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem w związku ze swoją dziewczyną od 5 lat, najwyższy czas się zaręczyć." Najwyższy czas poszukać sobie nowej. Powodzenia w zjebaniu sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcb xd
ja chcialabym zeby moj afcet mi sie oswiadczyl np na stoku... ale jemu po 5 latach chyba jeszcze nie w glowie zareczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze fanie jest albo w sytuacji intymnej(znaczy sie w lozku), albo mozesz jak razem mieszkacie zostawic pierscionek rano na poduszce, jak sie obudzi przyjdzie do kuchni ty tam ze sniadankiem i kawka dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onamaleńkaaa
Ale nie rób tego prze z ŚWIĘTA!!! To durnowate tak jakbys dawał jej pierścionek w prezencie pod choinke. Ja bym przynajmniej tak nie chciała, bo czułabym się tak jakbym musiała facetowi dziękować za to bo to niby taki prezent na świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała w święta chociaż może raczej z racji tego, że mam w święta urodziny:) Wogóle fajna jest wtedy atmosfera:) Autorze--- > A kiedy macie rocznicę waszego bycia razem? Bo mi np sie marzy w rocznicę zaręczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiji'kji
moj maz oswiadczyl mi sie dzien przed wigilia:) akurat u nas byla jego siostra z mezem dawalismy sobie prezenty a on wtedy ukleknol i sie mnie zapytam czy zechce byc jego zona tak mnie wmurowało ze nie potrafilam nic powiedziec przez jakies 5 minut eh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany8283
rocznice mamy pod koniec stycznia. Spacer po plaży odpada z wiadomych powodów, myślę że park i spacer jest dobrym pomysłem. Musze jeszcze kupić pierścionek zaręczynowy, mam na ten cel 1200 zł, chce kupić taki z białego i żółtego złota z małym brylantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj eks byl oryginalny
oświadczył mi się w podziemiu w twierdzy Kłodzkiej ,ciemno jak cholera ,złapał mnie za rękę ,przed nami szła wycieczka ,włączył latarkę ,stanął i mówi , "Czy zostać w tej twierdzy na zawsze czy ze mną? " bardzo mi się podobało i miejsce i słowa nie wyszło nam niestety no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuuutorrrrkkkaa
twierdza wklodzku jest fajna :) szkoda, ze wam nie wyszlo.. zazdroszcze dziewczynie zakochanego, bo o mnie nikt nigdy tak nie dbal i pewnie to sie nie zmieni. nikt mnie nie kocha, a mam juz latek i smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofe
auuuuuutorrrrkkkaa ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfc -zareczyny!
Cześć! Powiem tak - zaręczyłam się równo 2 miesiące temu. Byliśmy po długiej podróży, zmęczeni, wsiadamy do auta i niby mamy jechać do niego :) , a tu On jedzie pod galerię handlową i prowadzi mnie do apartu i mówi, zebym sobie wybrała pierścionek :D. A potem kubełek classic w kfc :) Zawsze wyobrażałam sobie romantyczne zareczyny na wieży Eiffela itp. A swoich bym nie zamieniła na żadne inne :) To miało klimat- było takie nasze- oboje lubimy sobie dobrze pojeść kurczaczki z kfc :P . ech... uśmiech mam na twarzy od ucha do ucha jak to piszę. ps. tak, wiem, koleżanki jak im opowiadałam to patrzyły na mnie z niedowierzaniem... ale to wg mnie było naprawdę piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany8283
Facet był pomysłowy :) A co myślicie właśnie o tym aby przyszła narzeczona sama sobie wybrała pierścionek zaręczynowy? Trochę sie boje ze nie trafie w gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz było
kfc -zareczyny! gratuluje mu pomysłowości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam piękne zaręczyny zawsze chciałam jakoś nietypowo, inaczej niż wiele moich koleżanek nie bawią mnie banalne historie np.restauracja itp... moje zaręczyny odbyły się 20 metrów nad ziemią, byłam przypięta liną przechodząc z jednej przeszkody na drugą a mój narzeczony schowany za drzewem (klęczał oczywiście, a nie jest to łatwe gdy jest się tak wysoko)powiedział ze coś dla mnie znalazł i wtedy wypowiedział te magiczne słowa, a ja ze łzami w oczach powiedziałam TAK.Właśnie tak powinny wyglądać zaręczyny. Faceci nie bójcie się robić czegoś innego niż wasi koledzy a my to docenimy,a wspomnie na całe życie polecam wszystkim takie zaręczyny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam piękne zaręczyny zawsze chciałam jakoś nietypowo, inaczej niż wiele moich koleżanek nie bawią mnie banalne historie np.restauracja itp... moje zaręczyny odbyły się 20 metrów nad ziemią, byłam przypięta liną przechodząc z jednej przeszkody na drugą a mój narzeczony schowany za drzewem (klęczał oczywiście, a nie jest to łatwe gdy jest się tak wysoko)powiedział ze coś dla mnie znalazł i wtedy wypowiedział te magiczne słowa, a ja ze łzami w oczach powiedziałam TAK.Właśnie tak powinny wyglądać zaręczyny. Faceci nie bójcie się robić czegoś innego niż wasi koledzy a my to docenimy,a wspomnie na całe życie polecam wszystkim takie zaręczyny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pierścionek już wybrany? ;) postaraj się, by był piekny, oczko dopasowane do jej koloru oczu, musisz sie sporo nameczych i nachodzić, by znaleźć idealny, wpasowujący się w jej gust, może tu coś znajdziesz: apatyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James Cook
Witamy serdecznie. Proponujemy zaręczyny na Naszym jachcie !! Jesteśmy firmą z Kołobrzegu . Posiadamy piękny stary jacht motorowodny. Jest odnowiony - piękne wnętrze. Na codzień organizujemy rejsy wędkarskie po Bałtyku. Ale naszym iinym sposobem na pokazanie Naszej łodzi są wszelkiego rodzaju imprezy okoliczościowe. Zapraszamy do zapoznania się z Nasza ofertą zaręczyn na Naszej łodzi. Możesz wynająć łódź i sam zająć się całą scenerią ( kwiatami, szampanem, dobrą muzyką itd, ale zlecić to Nam. Koszta uzależnione są od pomysłów jakie nam prześlesz. Jeśli masz określony budżet na zaręczyny napisz do nas wiadomość a my odpowiemy jaki mamy pomysł i co możemy zaoferować w tej kwocie. Kwiaty świeże, płatki róż, romantyczna muzyka, szampan, co zechcesz !! Czkemy na wszystkich zakochanych !! kontakt mail : rejsy-statkiem@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, oświadczyłem się wczoraj, długo myślałem i wymyślałem co by tu zrobić. Pytałem się was i też fajnie mi doradziliście. Zrobiłem tak, że zgrałem oświadczyny z naszą rocznicą spotkania się mniej więcej i zabrałem z tej okazji narzeczoną do spa do zalesia gdzie byliśmy kiedyś na wiosnę na urlopie ze znajomymi, super to wspominaliśmy. Spa na Mazurach więc klimat niezły. Poszliśmy na kolację, potem romantyczna kąpiel i te sprawy:) W międzyczasie się oświadczyłem:) Była wniebowzięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mąż się oświadczył 6 maja rok temu po wielu namowach ze strony swoich sióstr, ponieważ byłam w 3 miesiącu ciąży. Trudno to jednak nazwać oświadczynami. Wręczył mi pierścionek o 6 rano, gdy byłam jeszcze w łóżku, wybierając się do pracy. Jego tekst oświadczyn: "zobacz, czy będzie pasował". Pierścionek też nic specjalnego- podróba srebra z jakimś kamykiem. Potem oficjalne przyjecie zaręczynwe z rodzicami 30 maja w naszym wynajętym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×